Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lehetőségek léteznek...

Milyen lehetőségek léteznek arra, hogy Magyarország egyszer élhető ország legyen, kevesebb primitív emberrel?

Figyelt kérdés

Eddig legalább félmillió ember menekült külföldre a magyar mentalitás miatt, és sajnos nem jókedvükből. Hogyan lehetne élhetővé tenni ezt az országot?


Nagyon sok cigány-zsidó-muszlim-arabgyűlölő emberrel találkoztam mostanában, fideszék nyomatják ezt a keresztény nacionalista szöveget, és ez csak még több embert üldöz el. Érthető mód ha a szabadabb gondolkodásúak kimennek, akkor arányaiban még több "konzervatív" marad az országban, tehát folyamatosan romlik a helyzet.


És azt veszem észre a környezetemből, meg az itteni emberekből is, hogy régi beteges, kirekesztő eszmékben hisznek, mint pl homoszexuálisok elnyomása, meg hogy a homoszexualitás betegség, meg a cigányságot rabszolgaságba kéne fogni, jól mondta Vona, hogy csökkenteni kell a szaporodásukat, meg Hitler rendet rakott, meg a liberális az valami sátánfajzat, a baloldali csak kommunista lehet, különben is a kettő ugyanaz, minden zsidó-muszlim ugyanolyan rossz és valami világelfoglaló titkos küldetést folytat, és hasonló primitív szövegek.

És olyan címszavak alá bújnak, mint "kereszténység", meg "hazafiasság", de persze vérig sértődnek, ha valaki a magyarokat vagy a keresztényeket veszi egy kalap alá, mert valójában csak bélyegző-gyűlölködő, kirekesztő emberek.


Ez eddig érthető, de hogy lehet ez ellen tenni valamit? Hogy lehet ezt kiirtani az emberekből, hogy ne mindig a rosszat keressék másokban / vetítsék másokba?

Én nem akarok egy ilyen országban élni, ami visszafelé fejlődik és tuskókkal van tele, ahol a tolerancia egy megvetett szó, ahol mindenkit ki kell rekeszteni, aki nem hisz már középkori rendszerekben, vagy egyszerűen más, mit az átlag. És nem érdekel, ha más országokban 10x rosszabb ennél, nem kifogásokat meg rosszabb példákat kell keresni, hanem vetekedni a jobbal, hogy jobbak legyünk!


Aki cigányozni-zsidózni-ballibezni, személyeskedni jön ide, inkább ne is írjon, úgysem fog meggyőzni arról, hogy általánosítani és gyűlölködni miért jó, különben is töröltetem, hisz az oldal szabályzata is az emberi értékek védelmére szólít fel.

Tehát A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!

Mit lehet tenni azért, hogy az emberek minél hamarabb belássák, hogy másokat általánosítással kirekeszteni rossz és inkább együttműködésre lenne szükség?



2013. máj. 20. 09:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
43%

Magyarországon a nyelv speciálisan egyedi.Mentalitásunk is az.Ez a "bezárkozo,rasszista,st" mnetalitás örzött meg évszázadokon keresztül a mindenkori külföldi elnyomók uralmátol,ez vitte tovább ezt a népet.Mint a rozsabokor szárán a tüske.

Nem fog változni,mert a libearlizmus mostani végidejének elején ez a garanciája népünk,és más népeknek is hog y megmaradjanak,az ázsiai,idegen fajok hurrikán hullámai betelepülési rohamai közepette.

2013. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van. Hány nép halt már ki, tűnt el, vagy jobb esetben olvadt össze a hatalmas népvándorlásoknak köszönhetően.
2013. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Hogy lettünk volna elzárkózottak, és rasszisták? Épp az, hogy minden jöttmentet befogadtunk, több jogot adtunk nekik mint saját nemzetünknek, és ez lett a vége, csak nézz rá a mai térképre és az utcákra.
2013. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Tudom, h régi kérdés, de azért válaszolok.

Semmilyen, Magyarország már sosem lesz élhető ország normális emberekkel, ebbe törüődj bele. bár ki tudja, a kérdés feltevés óta lehet, h már te is külföldön élsz.


azt hiába írod le, h nem a kifogásokat érdekelnek, a magyar emberekbe annyira belenevelték ezt a kifogás- és bűnbakkeresést, h sztem soha nem fogják már kiirtani.

elkezdtem olvasni a kommenteket, de pont ezért abbahagytam, mert csak a szokásos sablonon hülyeségeket írják.


abban is igazad van,h nem csak a megélhetés miatt mennek ki sokan. az igényesebb, értelmesebb embernek bizony komoly hajtóerő az is, h külföldön értelmesebb kulturáltabb emberek élnek.


amúgy pont ma voltam péknél a városban, ahol élek. bementem, köszöntem, és csak a pék köszönt vissza. ez csak egy apró dolog, de nagyon jól példázza azt, amiről beszélni akarok: ott kéne kezdenek, h egy kis kulturált viselkedésre kéne tanítani a magyarokat: 1, köszönünk 2, nem tolakodunk, lökdösődünk buszon 3, nem szemetelünk 4,

válaszolunk ímélekre 5, normálisan közlekedünk 6, nem beszéljük ki a másikat stb.


ilyen alapdolgokat sem tud a magyarok zöme. h várnád el tőlük, h mondjuk ne szidják a homoszexuálisokat? jól írod, a magyar emberek nagy része kb. a 60as években él még, ha a gondolkodását nézzük. fröcsögnek, de igazából halvány fogalmuk sincs arról, mi az a homoszexualitás, egyszerűen csak egyszerűek, frusztráltak, és szükségük van bűnbakra.


Szóval itt már nem lesz változás, és mivel úgy tűnik, h értelmesebbek és toleránsabb vagy, mint az átlagmagyar, ezért azt tanácsolom, h menj külföldre, de remélem, azóta már külföldre költöztél. minden jót neked, kérdező.


és még annyi: felesleges vitáznod vagy magyarázkodnod másoknak, a válaszolók nagy része ezen az oldalon az átlag magyar testesíti meg: az egyszerű, rosszindulatú embert, aki feljön fröcsögni ide két böfögés között.

2015. márc. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!