Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugdíjasok többsége kire...

A nyugdíjasok többsége kire fog szavazni 2014-ben? Még mindig az MSZP a fő kedvencük vagy mára már inkább a Fidesz?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 19:59
1 2
 11/17 MolotovPunk ***** válasza:
81%

Az MSZPben amúgy rengeteg csere történt már az évek alatt képviselő terén,úgy értem sok fiatal lépett be a pártba.Viszont,ha megnézed a fidesz képviselőit,hát nagy része még a régi garnitúra.

Lassan már a fidesz lesz inkább nyugdíjas párt,mondjuk MSZPre is sok nyugdíjas szavaz most is.A Jobbik,az itt is vicc amúgy,mármint a kerületben gyenge,de azért ne becsüljük le őket,nagyon sok fiatal szavaz rájuk az tény.(Nagy a csalódottság.)Országos szinten azért erős lesz.

2013. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Annyira vicces látni, hogy bizony bizony a kedvenc pártjuk fő profilja az, hogy a nyuggerek pártja :D És próbálják, vergődnek, hogy átkenjék másra ezt :D De kedves drága MSZP fanok, ezen nem tudtok változtatni, igenis az MSZP a nyuggerek pártja, fel lehet takarodni az mszp.hura és nézegetni képeket, vagy beírni googleba, h mszp, és nézni tüntetéseket, vagy youtubeon. Nézzétek meg, hogy az mszp rendezvényeken kik vesznek részt. 75% nyugger. Ők, a 60-70+ korosztály tud nagyon racionálisan gondolkodni?? :D

Másrészt azt is tegyük hozzá, hogy a szocik a legkevésbé támogatott párt a fiatalok, fiatal értelmiségiek körében.

El kéne kicsit gondolkodnotok, hogy talán mégis ti tévedtek. :P


http://www.youtube.com/watch?v=GqX94CZykZo

http://www.youtube.com/watch?v=Q-K6SujDnwQ

http://www.youtube.com/watch?v=nwnL2qp7TS4

2013. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

jajmár, Molotovpunk, én is egyetemista vagyok, 21 éves, és a Jobbikra fogok szavazni, de koránt sem csalódottságból.

Ez csak ilyen balos hülyeség, hogy aki nem rátok szavaz az biztos azért mert csalódott. Nem, azért mert úgy gondolom (tapasztalom) hogy igen is van cigánybűnözés, és az integrációt segéllyel, "kedvesen" nem lehet megoldani, 20 évig nem ment ez után se fog, hanem szigorral és kényszerrel lehet csak. Úgy gondolom, hogy sem a Fidesz sem az MSZP nem a nemzet érdekeit szolgálja, hanem inkább a saját zsebüket és az idegen multikat. Úgy gondolom, hogy olyan kormány kéne ami vasmarokkal irányítana, az asztalra csapna és azt mondaná, hogy na mostantól Magyarország az első. És kérlek ne magyarázd bele, hogy "hát ez mind csak azért mert csalódott vagy" mert ez kb ugyan annyira az, mintha azt mondanánk, hogy valaki azért MSZP-s mert csalódott a Fideszben, és valaki azért Fideszes mert csalódott az MSZP-ben.

2013. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

Ha egy újabb pártra szavazunk /FIDESZ,MSZP már nem/ azok is csak megszedik magukat és utána tojnak a jó népre! Tanácstalan vagyok még!

60 éves, három gyermekes, öt unokás Anya vagyok.

2013. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"A fiatalok (egyetemisták) körében az a 30% kb. 20 000 embert jelent."


Fura én azt olvastam egy részletes kimutatásban hogy a jobbik támogatottsága a 30-40 év közötti 8 általánost végzettek körében a legnépszerűbb. Az egyetemisták körében 5% alatt van.

2013. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

48% amiről te beszélsz, az az mszp ...

Tessék egy "független" forrás, ahogy te mondanád!

[link]

2013. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:48

Melyik városban élsz? Csak kiváncsiságból kérdezem. Amugy igen,vannak városok (pl. Debrecen,Győr,Sopron,stb.) ahol bohócoknak számítanak a jobbikosok.

Még jó hogy Miskolcon nem :))

2013. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!