Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintitek mi lesz, ha a...

Vazul9229 kérdése:

Szerintitek mi lesz, ha a Jobbik nyerne?

Figyelt kérdés
Mert hát az MSZP-nek szerintem annyi lesz Gyurcsány és Meggyesi után, az LMP már elbukott. A Fidesz még tartja magát, de idő kérdése míg vele is történik valami baki, ezt a szélső jobboldali pártot még nem nyert választást, de mi lesz, ha egyszer mégis. Én kulturális szempontból pozitívan nézek rá, de a rasszista elveit azért én vitatom. Ha netán a Jobbik hatalomra jut szerintetek mi lesz, "győzelem, vagy bukás"?
2013. máj. 24. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Végre egy normális hazafias kormányunk!
2013. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Látjátok, mit csinálnak Orbánnal, mert nem úgy táncol, ahogy az EU fütyül. Ha egy igazi szélsőséges párt kerülne hatalomra, az EU ledarálna minket (lásd Ausztriában Haider esetét), teljesen elszigetelődnénk.
2013. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Még több érettségi nélküli ember jut a parlamentbe. Hajrá, ez a jövő...
2013. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Végre lenne államcsőd, elhullana a férgese az irtásban, aztán lehetne építkezni.
2013. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
70 év után végre ismét magyarok kormányoznák Magyarországot.
2013. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos az lenne amit a 2-es leírt. De nem fogják engedni a felsőbb hatalmak hogy egy szélső jobboldali párt nyerjen.

Pedig lehet hogy rájuk szavaznék ha lenne értelme mert azért valljuk be a hazafiasságra a jobbik óta figyelnek oda az emberek.

2013. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az únion meg a többi biztos nem örülne neki.
2013. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

"Még több érettségi nélküli ember jut a parlamentbe. Hajrá, ez a jövő..."


Bezzeg az érettségi nélküli Schultz nem zavar bennetek!

2013. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Szerencsére erre semmi esély nincs, de ha még is megtörténne akkor beláthatatlan következményei lennének. Kivágnának bennünket az unióból a támogatásokat vissza követelnék, behívnák az irániakat és magyarirtásba kezdenének.
2013. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Hagyjuk már ezt a hazafiasság-maszlagot! Hazafiasság gyárról vagy fizetőeszközről nem hallottam. A boltban se adnak semmit hazafiasságért. Rendes átlátható, szabadversenyes gazdság kell, akkor helyre rázódna minden, nem erőszakkal rángatni az árakat, különmegállapodni multikkal, (mert alapból senki nem jönne ide), haveroknak kiosztani a zsíros melókat, monopol helyzeteket teremteni, ezeket aki felszámolná, kb kimozdítaná Mo-t a gazdasági lyukból, aztán ha lenne munka, meg pénzük az embereknek, már lehetne magyarkodni szabadidőben, de addig a nyomor ellen nem megoldás!
2013. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!