Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A választási ígéretek hágy...

A választási ígéretek hágy %-át veszed komolyan, amikor szavazni mész?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
100 %-át, és rohadjon meg mindegyik politikus, amelyik csak átba-ásbol mond egyetlen szot is!!!!
2013. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Amelyik pártok már megcsinálták .... azokét semennyire sem tudom komolyan venni.

Amelyikben még nem csalódtam ,azokét 80 százalékban komolyan tudom venni.

2013. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

mintegy 0,00%-át halál komolyan veszem.

a kétfarkú kutyu párt 100%-ban elfogadható(nem

szavazok rájuk, de elfogadhatóak az ígéreteik)pl

[link]

[link]

2013. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Amit letettek az asztalra aszerint döntöm el, hogy megérdemlik-e a további bizalmat ... Ha nem akkor az egyszerű megvalósítható ígéretek lesznek számomra a fontosak, amihez nem kell jelentős plusz forrás csak elkötelezettség kérdése. pl.: tanterv, árfolyamgát. vagy hogy kinek az érdeke az első számú? (a multi, vagy az aki dolgozik a multiknál )...
2013. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Kb. 30%-ot.


És a Jobbik kivételével a nagy pártok már voltak kormányon fellendülési időszakban és válságban is, így az ő munkájukat meg tudjuk ítélni, nem csak a propagandára kell támaszkodni.


A Jobbik még csak néhány faluban volt hatalmon, így nehéz megítélni milyen lenne, ha egy országot vezetnének, de azért ad egy támpontot.


Az LMP-ről meg csak annyit tudunk, hogy szeretik a fákat, a kisebbségeket, a jogállamot, szociálisan érzékenyek, szeretnek biciklizni a jó levegőn, viszont nem szeretik az atomenergiát. De ők csak a parlamentbe jutásért küzdenek.

2013. máj. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Én egyedül a Magyar Kétfarkú Kutya Párt választási ígéretét vettem komolyan, jelesül

- ingyen sör

- örök élet

- jó nő felfogó gát Erzsébetvárosban


[link]

2013. máj. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%-át, persze azzal tisztában vagyok, hogy örülhetek, ha azok negyede-harmada teljesül.
2013. máj. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Természetesen 100% -át. Ha nem venném komolyan miért mennék el szavazni? Vagy miért szavaznék olyan valakikre, akikről még én sem hiszem el amit állítanak?
2013. máj. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy kinek a szájából hangzanak el az ígéretek ha egy jóindulatú jólképzett szakembertől aki már bizonyította a tudását és a hozzáértését és láthatóan az egész Ország javát akarja szolgálni nem pedig az önös érdekeit annak elhiszem amit mond,

De aki képzetlen ígér fút-fát és láthatóan csak a hatalomvágya kielégítése a célja és nem az Ország problémáinak a megoldása és minden Magyar boldogulása annak egy szavát sem hiszem el. Miért is kellene hinni az ilyen képzetlen hatalomra vágyó a hatalomért reszkető embernek? az ilyen ember úgyis a saját és a holdudvarához tartozók érdekeit fogja képviselni és nem az egész Országét, ráadásul általában az ilyen ember képtelen az önkritikára is és a kudarcait nemhogy elismerné inkább takargatja a hibáit és másokra hárítja át a felelősséget mert úgy gondolja hogy ő tévedhetetlen, Ezek a jellemvonások a diktátorokra illenek rá de mint tudjuk a diktatúrák előbb utóbb megbuknak. (a kis diktatúra is diktatúra, a kicsiből lesz a nagy. Én semmilyen diktatúrában nem szeretnék élni, CSAK SZABADON.)

2013. máj. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
0%-át.
2013. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!