Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A MÁZSIHISZ miért szól már...

A MÁZSIHISZ miért szól már megint bele az utcák elnevezésébe?

Figyelt kérdés

Szeretnének egy utcát elvezni Tormay Cécile-ről , erre a biboldók elkezdenek ajvékolni megint.

A magyar kormány meg szokás szerint gyáva és semmit érő.

Mi közük hozzá egyáltalán?

Ez a mi fővárosunk.


Én egy népszavazást javasolnék ilyen esetekre.

Jogunk van eldönteni.


Hadd főljenek csak a levünkben ott a MÁZSIHISZnél.


Nem elég , hogy pocskondiázzák Wass Albertet és más kiemelkedő magyar írót ,még az utcák elnevezésébe is beleszólnak.

Mi közük hozzá egyáltalán?



2013. máj. 30. 15:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Forrás?
2013. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
2013. máj. 30. 16:05
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Megszavaztatnál egy másfél milliós várost egy isten háta mögötti utca miatt? Te nem vagy norma. Amúgy meg Magyarországon tudtommal véleményszabadság van, így bármely személy vagy szervezet kifejtheti bármiről a véleményét, és arra vannak a választott döntéshozók, hogy ezeket a véleményeket figyelembe véve döntsön. Ha nem tetszik, el lehet zavarni jövőre Tarlóst a búsba.
2013. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
És akkor hozzátenném a saját véleményemet: szerintem rohadtul nem kéne eröltetni ezeket a személyneves utcákat, mert állandóan csak a balhé van belőle. Főleg ha történetesen huszadik századi az illető. Miért nem jó a "Fűzfavirág utca" vagy "Zöld utca" vagy akármi? Szerintem elég gazdag a magyar nyelv, hogy legyen miből válogatni.
2013. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
49%

"Amúgy meg Magyarországon tudtommal véleményszabadság van, így bármely személy vagy szervezet kifejtheti bármiről a véleményét, és arra vannak a választott döntéshozók, hogy ezeket a véleményeket figyelembe véve döntsön."


Csak az az érdekes, hogy mazsihiszék szinte mindig mindent elérnek, azaz nem a népakarat számít, hanem rendre egy szűk csoportosulás kényszeríti rá akaratát a többségre. Lassan levegőt venni is csak az engedélyükkel lehet majd.

Magyar szervezetek se szólnak bele, mi legyen az utcák neve Tel Avivban.


"És akkor hozzátenném a saját véleményemet: szerintem rohadtul nem kéne eröltetni ezeket a személyneves utcákat, mert állandóan csak a balhé van belőle."


Igen, és lehetne nálunk is számozott utcák, mint az amcsi városokban, minek ide utcanevek?

Sőt, eltörölhetnénk a személyneveket is és minden ember kapjon sorszámot.

2013. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Egy mostani hír szerint Tarlós figyelembe vette a MAZSIHISZ felszólamlását, és az elfogadott döntés újratárgyalását, illetve tudományos akadémiai felülvizsgálatát kezdeményezte. Furcsa, hogy a saját döntésüktől pillanatokon belül elhatárolódott, és ez előre vetíti, hogy mégsem lesz Tormay Cecile utca, ami szerintem nem olyan nagy baj.
2013. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

A link lemaradt az előző válaszhoz:


[link]

2013. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%

"Csak az az érdekes, hogy mazsihiszék szinte mindig mindent elérnek, azaz nem a népakarat számít, hanem rendre egy szűk csoportosulás kényszeríti rá akaratát a többségre. Lassan levegőt venni is csak az engedélyükkel lehet majd.

Magyar szervezetek se szólnak bele, mi legyen az utcák neve Tel Avivban. "


Na azért erős túlzás népakaratról beszélni, amikor valószínűleg 10-ből 7 ember életében nem hallott még erről az asszonyságról. Én szerintem ha egy kisebbséget sért valamiért a név, akkor nem kell ahhoz csak azért ragaszkodni, mert mi vagyunk a többség és kész. Ha már mindenképp el kell nevezni azt a helyet, akkor nyugodtan lehetne találni olyan nevet, ami mindenkinek oké. Mint már írtam van olyan gazdag a magyar nyelv, hogy ne okozzon ez gondot.

2013. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
48%

"Igen, és lehetne nálunk is számozott utcák, mint az amcsi városokban, minek ide utcanevek?

Sőt, eltörölhetnénk a személyneveket is és minden ember kapjon sorszámot."


Szép a világ fekete-fehérben?

2013. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
43%

"Amúgy meg Magyarországon tudtommal véleményszabadság van, így bármely személy vagy szervezet kifejtheti bármiről a véleményét,"


Kivétel, ha az említett személy vagy szervezet zsidó. Továbbá tudomásul kellene már venni végre, hogy ennek az országnak a neve NEM IZRAEL!

2013. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!