Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy egy srác...

Mit szóltok, hogy egy srác ombudsmanhoz fordult, miszerint diszkriminatív, hogy sok helyre a lányok ingyen mehetnek be, míg a férfiaknak fizetni kell?

Figyelt kérdés
Én is találkoztam már ezzel sokszor, hogy a szórakozóhelyre a nőknek nem kell fizetni, de a férfiaknak le kell perkálni mindig a belépőt. Végre valaki felemelte a hangját ez ellen. Persze tudom, hogy nem ez most az ország legnagyobb problémája jelenleg, de azért na...
2013. máj. 30. 20:31
1 2
 11/20 rémuralom ***** válasza:
43%
Én megvetem a harcos feministákat, és nem érdekel, mit csinálnak, én életem végéig előre fogom engedni a nőket az ajtóban, meg fogom dicsérni őket, ha csinosak (igen, ilyenből is volt már botrány, éppen néhány hete Obama elnök nevezte csinosnak a kaliforniai főügyésznőt), és így az sem fog zavarni, hogy ők ingyen mehetnek be buliba, nekem meg fizetnem kell. Hogy miért? Egyrészt azért, mert a legtöbb helyen a belépő leiható. Ki kell fizetnem az 1000 forintot a bejáratnál, de kapok érte egy kupont, és azért 1000 forint értékben ihatok. Veszek két whiskeyt, amit amúgy is vettem volna, és máris tökmindegy, hogy kellett-e fizetnem a karszalagért, vagy nem kellett. Másrészt meg azért, mert még így is jóval több fiú van a legtöbb buliban, mint lány, ami borzasztóan megnehezíti az ismerkedést. Ha lányoknak is fizetniük kellene, akkor ez az arány esetleg még tovább romlana.
2013. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
11%
Kövér lányok is? Ennek nincs értelme, még akkor se leszbi bár.
2013. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
16%

Tipikus "dögöljön meg a szomszéd tehene is"


Ha neked ez így jobb! Valószínű inkább pasikat szeretne látni a buliban és nem csajokat.

2013. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
A nők akartak egyenjogúságot, a férfiaknak évszázadokon át megfelelt, h ők tarcsák el őket, de neem! A nőknek munka kellett, meg szavazati jog, egyenjogúság, hát nesze nekik. Dolgozol azt eszel, fizessenek ők is. :)
2013. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Igy a csajok belépőjét is a pasik fizetik mert lehetne nekik ugyan anyi.

Amugy ez tényleg a rá akaszkódó ingen bulizó csajokmiat éri meg nekik egy belépő 500-és 5000 kőz van ha be megy a csaj az 500 ft hejre megiszik 2 italt tőbet hozot és a drága 5000 ft és bulin is sokan tőbet kőltenk a belépőnél.


Szerintem csak kellet valami téma szakdoliához .

2013. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
17%

Csak irigyelni tudom, hogy ez a legnagyobb gondja! (Bár mégsem, mert ha ennyire sz*revő, hogy 1000 Ft-ért kell ezt a cirkuszt csinálja, akkor sajnálom.)


Remélem majd akkor is az ombudsmanhoz fordul ha a nőket éri hátrányos megkülönböztetés!


Am vhol kifejtették neki csodálatosan, hogy 1000 Ft-s belépővel már kiszűrhető a csőcselék/balhézni vágyó ember, és, igen, a nők is balhézhatnak, de őket könnyebb kirakni ilyenkor.

Nem mellesleg más hasonló "megkülönbözetés" is van... pl. tavaly a pécsiek ingyen mentek a Hegyalja fesztiválra..akkor is kellett volna levelet írni, mert akkor az is ilyen eset!

2013. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
14-es, "tarcsák el", neked inkább a magyar nyelvtankönyvet kellene (el)tartanod, nem a nőket -.-
2013. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%
Eddigi nőmimnek mindent nekem kellett fizeti. Meguntam most vízpróbázok. A vízpróba: Próbálok egy ásványvizet fizettetni magamnak. Még sohasem sikerült. Most már úgy tekintek a nőre mint a használat után eldobandó óvszerre.
2013. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Most már úgy tekintek a nőre mint a használat után eldobandó óvszerre."


Sanyika, késésben vagy, ők már rég úgy tekintenek rád, mint A BALEK. :)


Amúgy meg a folytatást nem vágjátok? A srác bukta a bejelentést, azaz nincs azzal semmi gond jogilag hogy a nők ingyen mennek be bárhová. Még az gombucman szerint se.

2013. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
94%

Itt nem az a gond hogy a nő ingyen mehet be, hanem az hogy a férfinek kell fizetni!

Amúgy döntsék már el végre a nők, hogy egyenlőséget vagy előjogokat akarnak, mert kezd már unalmas lenni ez egy kicsit.

2013. máj. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!