Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki magyarázza már el...

Valaki magyarázza már el nekem, hogy hogy lehet az, hogy az Európai Unió nem engedélyezte és rossz szemmel nézett, amikor hazánk kínai befektetőket szeretett volna hívni az országba (? ) (folyt. )

Figyelt kérdés
1-2 évvel később:"Németo. Nagyméretű üzleti szerződést kötött Kínával"?
2013. máj. 31. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen mikor történt?
2013. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kérlek az történt, hogy a német gazdaság nem örült volna annak, ha egy picike ország (MI) elcsaklizzuk a befektetőket.
2013. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kb.2-3 napja:


[link]


[link]

2013. máj. 31. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Eu ban az a törvényszerű hogy a centrum ural mindent.

Az az, egy német és egy kínai megállapodás útján a magyar olcsó munkaerőt vagy fogyasztást használják.

Az hogy a magyar akar oylat előállítani kínai vegyes vállalattal ami menne a németekhez mint import az eretnekség és az Eu ban hivatalból üldözendő.

Még a végén vérszemet kapnak a perifériák és függetlenedni akarnak.

2013. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor volt olyan h az EU megtiltotta a kínai befektetők idejövetelét? Mert én nem tudok róla. Előzetes együttműködési tárgyalásról hallottam, meg arról is hogy Kína kerek perec megmondta, hogy ezt a lehetőséget inkább passzolná és jobb helyet keres a pénzének. Hát minden jel szerint talált.
2013. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!