Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kel befogadni a "menekül...

Miért kel befogadni a "menekülteket"?

Figyelt kérdés

[link]


Bántják a lakosságot ezek a bűnözők!



2013. máj. 31. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Itt tartjuk őket, utána meg majd jönnek a családjaik is. Építsük itt nekik a menekült szállást. Amikor az oroszok itt voltak, helyben lőtték le őket a határnál.
2013. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha valóban megtörténne az a felvásárlás, vagy bekövetkezne az a fajta demográfiai változás, amitől az alfahír olvasói rettegnek, és semmiképp sem lenne a saját "hazádban" maradásod (valódi politikai és etnikai üldözöttség), akkor neked is jólesne, ha valami (ex-)Magyarországnál fejlettebb állam befogadna. Vagy tévedek? Értem én, hogy "itt halnál meg", de amikor a puskacső néz feléd, akkor azonnal elszállna ez a bátorság...
2013. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is van egy nyitott menekültszálló a városban (Balassagyarmat), és itt is elszaporodtak a betörések, amiket az ottaniak követnek el (kaptak már el párat, szóval nem alaptalan gyanúsítások). Én is gondolkoztam rajta, hogy vajon miért fogadja be őket az ország, aztán amikor olvastam a neten, hogy 100 millió forintos uniós támogatással készült el a szálló, minden leesett. A régi katonaság épületében vannak, amit maximum kifestethettek nekik, a többi pénzt az országban lenyúlta valaki. Szerintem szimplán anyagi érdekből fogadták be őket. Valakik lenyúlták a támogatások összegét, a következményekkel meg nem foglalkoztak. Az EU-t pedig, miután már kifizette a támogatást, naná, hogy nem érdekli az ország nyivákolása. Ha vállaltuk őket, amikor kellett a támogatás összege, éljünk együtt velük!
2013. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Debrecenben tényleg vannak bajok ,ezt csak a Jobbik találta ki.
2013. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Én ezt tökéletesen megértem, de amíg ez a procedúra lezajlik, miért kell engedni őket szabadon mászkálni a városban? Miért nem lehetnek zárt szállón? Mellesleg az országban a legtöbb menekültszálló zárt rendszerben működik, az olyan helyeken nincs is gond velük. Miért kell a gazdasági okokból amúgy is frusztrált lakosságot még nyílt menekültszállókkal is terhelni?
2013. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gondoljunk arra, hogy amikor nálunk volt problémás a helyzet, akkor hány magyar menekültet fogadtak be más országok. Ez persze nem jelenti azt, hogy a bűnözőket azonnal ki kéne utasítani.
2013. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

"Amikor az oroszok itt voltak, helyben lőtték le őket a határnál."


Ezt kéne ma is, olcsóbb lenne, nem érdekel a jogi procedúra, az én adómból ne etessék meg szállásolják őket hónapokig!

2013. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Mert demokrácia és libbantagyúság van.
2013. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Ja, Balassagyarmaton is elég hígf*s a helyzet, már a volt csajomat meg a barátnőjét is inzultálták az ottani tetvek, utána meg követték is őket egy darabon...
2013. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

"Valamit kell kezdeni velük, amíg a jogi procedúra lezajlik."


Jó, akkor városoktól távol lévő, elkerített tábor szögesdróttal és katonai barakkokkal és nem pedig nyílt szállás a városok közepén, hogy a vadállatok szabadon garázdálkodhassanak és csesztessék meg gyilkolják a magyarokat, erőszakolják a nőket.

2013. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!