Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, Együtt 2014, DK,...

Baloldaliak, Együtt 2014, DK, MSZP szavazók. Lesz ma nagy ünneplés?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk, a Trianoni békeszerződés aláírása csak a fasisztáknál jelent negatív dolgot, ti ezt megünneplitek. Lesz ma nagy habzsi-dőzsi? Ki hol ünnepel?:)

2013. jún. 4. 10:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%

Dehogy ünneplek, ennyi figyelmet nem érdemelnek a szőröstalpú haszonlesők, akikért - azt mondják - azért kellene aggódnom, mert ők is magyarok. Kérdésem: ÉS? Azt sem tudom, hogy az ajtószomszédomat hogy hívják, ki nem szarja le a mucsajpusztogányiakat, akik egy évszázaddal ezelőtt magyarok voltak? Azóta eltelt 93 év, egy világháború, párszáz ország megszületett, néhány eltűnt, ez a történelem rendje.


Nem lesz revízió, ne hisztizzetek.


Elég baj az, hogy komoly állami pénzek mennek arra, hogy kib.szott koncerteket meg MÁV-kedvezményeket adunk nekik, de hogy minek...

2013. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%

"ÉS? "


Kb. a holoizé is ennyite érdekel bennünket, mint ahogy ez benneteket. Csak ezt nem is használja senki anyagi célokra.

2013. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%

Oké, de tudod a normális emberek nem olyanok, mint az erdész a medvés viccben, ők nem b.szni járnak vissza, mint ti. Talán próbáld ki milyen az, amikor nem a kurucon meg 10 másik oldalon kezded a napot direkt zsidó hírek után kutatva, hogy mondogathasd magadnak mennyire le akarják a torkodon nyomni milliók halálát.


A normál ember ezzel az emléknapon kívül kb. 3-4 vezető hír, meg pár bulvár formájában találkozhat.


Ez aztán az agymosás, nem az, amikor te vérben forgó szemekkel naponta órákig bújod a netet a mocsok zsidók bűneit kutatva!


Amúgy meg látod? Téged az nem érdekel, hogy mi van velem, engem meg az, hogy veled, pedig mindketten magyarok vagyunk.


Kérlek, magyarázd már el, akkor engem miért érdekeljen pár félromán, aki tőlem 800km-re él?

2013. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A kutya nem mondja, hogy érdekeljen, ti próbáljátok a mondandótokat ráerôltetni mindenkire, attól függetlenül, hogy nem tagadom a fent említettet sem, viszont nem is fröcsögök mint ahogy csinálod itt most is! Errõl ennyit! Csak válaszként ez jött kapóra. :)
2013. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Joe Makepeace ***** válasza:
19%

Én tényleg egy kicsit ünnepi hangulatban vagyok!

Magyarország eddigi legjobb miniszterelnöke, Gyurcsány Ferenc ma 52 éves! Az Istenke éltesse jó sokáig!

2013. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Megünnepli velük együtt a Fidesz is, a Jobbik emlékezett meg méltó módon egyedül a történtekről.

De persze a Jobbik hibája ez is, mert meg mer emlékezni arról a napról, ami a magyarságnak talán a legjobban fájt akkor, de mára ez már nincs így, mivel sok zombit sikerült csinálni az emberekből, így szerintem az emberek nagy része annyira tudatlan, hogy fogalma sincs róla, mi is ez a Trianon.

2013. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%

Az emberek nagy része rájött, hogy egy 93 éve történt valami a történelem része és felesleges a miatta történő seggfájás, csak tovább kell lépni. Emlékezni kell rá, ahogy emlékezünk a világháborúkra, 1848-ra, 56-ra, a honfoglalásra meg a Holokausztra. Ezeknél az eseményeknél semmivel sem fontosabb, se kevésbé. Valahogy mégsem öltöztetem díszbe a szívemet minden egyes nem vallási alapú ünnepkor, csak azért mert évszázadokkal ezelőtt valami történt valahol az 1000km-s körzetünkben.


Vagy talán Nándorfehérvár bevételének az évfordulója meg úgy általában az év minden napja is gyásznap kellene, hogy legyen, mert török uralom alatt voltunk 4-500 éve?

2013. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
ja mert ha valaki valamiről méltó megemlékezést akar, akkor az vissza akarja állítani? akkor az aktuális havi holokausztmegemlékezéseken mindig fel akarják támasztani az áldozatokat? nem az a bajom, hogy miért nem tesznek ellene, hanem hogy miért kell ünnepként felfogni. a többezer zsidó áldozatot sem megünnepeljük, hanem megemlékezünk róluk.
2013. jún. 4. 16:34
 19/20 anonim ***** válasza:
17 es te egy igazi suttyó vagy. Trianon nem Nándorfehérvár és soha nem lesz elfelejtve. Soha. Nem lépünk túl rajta, soha. Soha. Leírom még párszor, hátha képes leszel felfogni. Amint visszakerül minden, rendben leszünk addig, soha.
2013. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19: leírom neked, hogy értsd. Trianon sosem kerül visszafordításra. Soha. Az erdélyi román parasztok román parasztok maradnak.


Az embereket teljesen hidegen hagyja és a hozzád hasonló hőzöngő, hangos kisebbségen kívül mindenki belesz arik az egészbe.


Itt az EU, nincsenek határok, értelme sincs a visszavételnek és nekem aztán nem is kellenének, ezért is szavaztam büszkén (életemben először) az őket elutasító népszavazáson.


Ismétlem: csak a ti fejetekben él Trianon. Normál embernek előbb jut eszébe ez az egész akkor, amikor egy franciaországi utazáson elmegy Versaillesba, mint az évfordulóján.


A legtöbb tini trianonner huszonpár éves korára rájön, hogy kicsit baromság olyan miatt hőzöngeni, ami az ő dédszülei idejében történt és nagyon helyesen. 16 évesen járjon csak el rockerkocsmákba 3 pálinkától atomrészegnek lenni, felőlem élje ki az ilyen f aszságait akkor, hogy később normális lehessen.


Milyen érzés erőtlennek lenni, tudni, hogy a nagy álmod soha nem fog megvalósulni? :)))

2013. jún. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!