Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbben miért csak mínuszo...

A legtöbben miért csak mínuszoznak ahelyett, hogy kifejtenék, hogy mi nem tetszett nekik / mi a probléma azzal a válasszal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Tudod, ha látok egy embert és egy galambot sakkozni, és a galamb leveri a bábukat, rász@rik a táblára, majd ugrál örömében, hogy nyert, akkor nem állok le magyarázni neki. Nyomok egy piros kezet, és megyek tovább.
2013. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindig vagy leírom, vagy valaki már leírta helyettem.

Vagy csak szimplán hülyeség, ami drasztikusan megnövelné az egy főre jutó facepalmok számát hazánkban.

2013. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 1


Mi van akkor, ha épp te szarsz rá a táblára csak épp nem tudod?

2013. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Haggard, szerintem a GyK-elemző kérdéseidnek nincs sok értelme... Úgysem hallják meg azok, akik miatt ez a helyzet, vagyis akiknek kellene. A többiek meg elég értelmesek ahhoz, hogy maguktól is tudják, mi a teendő:


Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, attól tartsatok.

Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos, azt tanítsátok.

Aki tud, de nem tudja hogy tud, az bölcs, azt hallgassátok.

De aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.

2013. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel a válaszokat a kérdésre kell adni, nem az előző választ kell elemezni. Viszont ha a kérdező látja, hogy egy választ lehúztak a piros kezek, abból már rájöhet hogy probléma van vele (Vagy nem, de ez más téma)
2013. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!