Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bizonytalan szavazók! Mi...

Bizonytalan szavazók! Mi alapján döntetek majd, ha elmentek szavazni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Mindenképpen elmegyek,mint eddig mindig, de fogalmam nincs még, mert egyik jobban hazudik mint a másik, és az egyik többet lopott már mint a másik, ebből nehéz választani.
2013. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Az aktuális kedvem alapján.

Persze van pár alapszabályom pl tolvajokra nem szavazok így a fityesz a meg a jobbik egyből kiesik.

2013. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
19 éves vagyok, jövőre fogok először szavazni, de bizonytalan vagyok, annyi biztos, hogy a szélsőséges jobb oldalra biztos nem fogok szavazni, mert nem férnek össze a nézeteimmel... Majd átolvasom a pártok programjait, megismerem jobban a pártokat, és döntök.
2013. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Jobbik még nem volt hatalmon úgy!
2013. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Már van szélsőséges jobb is melyik az?
2013. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A Jobbik miért tolvaj?
2013. jún. 7. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

#4


Jah Jobbik néven még nem de Fidesz néven már kormányoztak is. ;)

2013. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A jobbik nem is fog! Én úgy gondolom, hogy a jelenlegi politikai rendszert és pártokat nem szeretném legitimizálni. És a leadott szavazatommal márpedig ezt tenném...Én ezért nem szavazok. Nincs egy normális elfogadható alternatíva. Csak azért, meg nem megyek, hogy szar, szarabb és legszarabb közül válasszak. Jelenleg az összes irányvonal, amit ezen jelen pártok képviselnek: elfogadhatatlan. Mindegyiknek van egy kiemelt témája, ami meg már azon túl van, az egy rakás.... Ebben egységesek. fidesz-mszp-dk-e14-jobbik mind egykutya
2013. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, miért éreznek egyesek kényszert, hogy feltétlenül hatalmat szavazzanak egy "földi halandónak" , aztán sopánkodva viseljék annak következményeit?!
2013. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Olyanok nagy politikai szakik beszélnek itt arról hogy mi lenne ha a jobbik kormányozna akik megszavazták a Fideszt és most sírnak hogy mégse olyan amit ígértek a másik meg a bukott baloldaliakat akarja újra hatalomra rakni!

Na hagyjuk már...

2013. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!