Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell azt hazudni, hogy...

Miért kell azt hazudni, hogy Bőnyben "neo-nácikat" képeztek ki, és hogy éles fegyvereket használ a Magyar Nemzeti Arcvonal?

Figyelt kérdés
Nem költői kérdés. Inkább arra irányul, hogy ha olyan jó a mai rendszer, és annyira rosszak a neonácirasszistafasisztahungaristák, akkor miért kell pitiáner hazugságokkal és agymosással operálni napi szinten a sajtóban, és a politikusok nyilatkozataiban?
2009. okt. 8. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Lehet,hogy nem képeztek ki senkit neo-nácinak,de mivel nem voltunk ott,lehet,hogy igaz a hír.A Hungaristákról pedig nincs jó véleményem!
2009. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Valamiért sejtem hogy ki formálja a véleményed.


"mivel nem voltunk ott,lehet,hogy igaz a hír"


A kérdésem kiinduló alapja az, hogy a hír nem igaz. "Kissé" hitelesebb forrásként vagyok itt neked, mint a népszabadság ;-) amit ráadásul már X esetben kellett hasonló esetekben jogi úton elmarasztalni.


Hát persze. Lehet, hogy igaz és mivel úgy döntöttél utálod a hungaristákat ezért miért ne lehetne igaz. A fegyvertartással kapcsolatos szabályoknak kevesen néztek utána, attól tartok. Akkor nem vetődne fel a kérdés egyik fele, a másik fele is eléggé banális dolgokra vezethető vissza.


Na?

2009. okt. 8. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Valamiről írni kell. Új nap, új hazugságok, új feltételezések. Kiigazítás pedig alig létezik.
2009. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Csak megjegyzem,hogy senki nem formálja a véleményem.Népszabadságot pedig és más újságot a Rádió újságon kívül 20 éve nem olvastam.És nem vagyok egyik pártnak sem a híve.Erről az egész ügyről néhány ehet hallottam valamit.De soha nem hiszek el kritika nélkül semmit,amit a médiában látok vagy hallok.
2009. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Abban az esetben, ha igaz amit mondasz és kacsa a Népszabadság szava akkor sajnálom. Azt hittem létezik egy olyan szervezet, amely révén, ha támadás éri a hazánk azonnal képes cselekedni és valami fajta kemény ellenállást kiváltatni. Csalódtam, sajnálom.
2009. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze, aki mindenáron csalódni akar....fura hozzáállás, ami mutatja mennyire lehetsz tájékozott. Mindenki tudja, aki veszi a fáradtságot: Magyarországon nem lehet még pisztolyt sem tartani - kevés leszabályozott kivétellel (RPG, AK 47, stb - kemény börtön jár ezekért, szerintetek felrakna ilyet bárki a világhálóra, ha valódiak).

A kiképzés más tészta - igenis alkalmasak a honvédelemre azok, akik önkéntesen beállnak és felfejlesztetik magukat. Sajnálhatod nagyon is, mivel ez csak az önkéntesek számán és fegyelmén múlik - a lehetőség ott hever minden erre alkalmas ember előtt. Nem kell lebecsülni az MNA-t, és nem kell mondvacsinált dolgokkal lehúzni.


Abban az esetben, ha igaz amit mondasz és kacsa a Népszabadság szava akkor sajnálom. Azt hittem létezik egy olyan szervezet, amely révén, ha támadás éri a hazánk azonnal képes cselekedni és valami fajta kemény ellenállást kiváltatni. Csalódtam, sajnálom.

2009. okt. 9. 16:02
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

" hitelesebb forrásként vagyok itt neked"


Egy fórum jellegű oldalon névtelenség homályába burkolózó alak mint hiteles forrás? Ezt viccnek szántad?

2009. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó észrevétel! Nos, akárki megmondja neked a "frankót" aki OTT VOLT, arról hogy mi történik egy ilyen táborban és mi nem. Az újságírók és egyéb sz*rháziak evvel ellentétben nem voltak ott - viszont az az érdekük hogy az MNA-val ijesztgessék a magadfajtákat!


Sajnos ti még ott tartotok hogy próbáljátok rám bizonyítani hogy hazudok a tábor kapcsán, pedig valójában már ott tartunk hogy le kéne vonni a tanulságokat a politikusok és a média hazugságaiból, és utánanézni egy kissé a dolgoknak (nem nehéz, csak akarni kéne)!

2009. okt. 9. 19:31
 9/11 A kérdező kommentje:

Egy apró momentum. Éles fegyverekkel gyakorlatoznak: ki az a hülye aki nem airsoft-ot, vagy fegyver imitációt használ különböző helyzeti gyakorlatokra a lebukás szinte 100%-os kockázata mellett (+netre rakott videó)? A mai terror-elhárítós, "nép-pacifizálós" időkben (ez nem az USA, ebből a szempontból sajnos!) Mert feltételezhetjük, hogy éles fegyvereket egy hadgyakorlatra használnak, hol például lőnek is. Minimum vaktölténnyel.

Na mármost (mint a videón látszik, ha nem hiszitek menjetek ki és azonosítsátok be) Bőnytől 3-4 km-re az autópálya közelében éles fegyverrel lövöldöznének? Vagy akárhol az országban, és az NBH erről mit sem tud, de ha tud eltitkolja?


A médiának lehet igazat adni, de a média, se senki más semmi bizonyítékot nem mutatott. Csak feltételezett. Amit aztán a következő mint tényt adott elő! Én névtelenül többet érek mint 1000 szemét újságíró? Nem tetszik? Marhára de sajnálom azt, aki ilyen ostoba és vak gyűlölködő.


Az országot valószínűleg azért lehet ennyire hülyének nézni, mert a túlnyomó többségét hülyék alkotják?


Elébe mentem a következő várható kérdések egyikének. De azért nyugodtan kérdezzetek még!

2009. okt. 9. 22:03
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Azok nem éles fegyverek...de remélem egyszer majd arra is sor kerül
2009. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!