Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor szerintetek is...

Orbán Viktor szerintetek is gatyába rázza az országot?

Figyelt kérdés
Szerintem remekül vezeti ezt az országot segìt hajléktalanokon nem egyezkedik az IMF-el ááá egyszerüen remek ember.

2013. jún. 8. 19:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Gratulálok, sikeresen létrehoztál 3 egért kattintással, és több mint 97 billentyű lenyomásával egy PROVOKATÍV és CINIKUS kérdést. Magyarország tényleg jobban teljesít...
2013. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
53%
biztos ezért is lef ognak pontozni, de én is kevesebbet hányok orbántól mint bajnaiéktól..:)
2013. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Mért baj az ha nem egyezkedik az IMF-el?

Én nem csak a rosszat látom hanem a jót is, igaz az utóbit nem nehéz aból nagyon sok van.

2013. jún. 8. 20:03
 4/31 A kérdező kommentje:
2-es erröl van szò
2013. jún. 8. 20:04
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

szerintem is gatyába rázza

igaz a magyar történelem legszarosabb gatyájába

de a szar is a fityiszel jár


valóban segített a hajléktalanokon hisz eddig csak a lakásukból lettek kilakoltatva mert viktornak köszönhető munkanélküliség miatt nem tudták fizetni a számlát

de most már az utcán se lehetnek hisz törvénybe ütköző


remélem a kérdéseddel csak ironizálni akartál ha nem fordulj pszihiáterhez

nem nem vagyok mszps stb

csak gondolkodom

2013. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen! Aztán úgy meghúzza a nadrágszíjat, hogy tele is pakoljuk.
2013. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Nem a munkahelyekel volt eddig se a gond, hanem a bankokal, de magyarázhatok én ha ennyit se tudsz.

De könyebb ráfogni mindent erre az aljas Viktorra.

2013. jún. 8. 20:27
 8/31 anonim ***** válasza:
12%

Orbánt én sem szeretem , főleg a köpönyegforgatós ,populista "fiatal demokraták , liberálisok....évekkel később konzervatív jobboldal" dolog miatt.


Viszont én is kevesebbet hányok tőle , mint az MSZP-től és Bajnai SZDSZ-es bandájától.

2013. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
És ha még adunk neki 4 évet meg is fogjátok szeretni mert én már láttom azt amit sokan nem.
2013. jún. 8. 20:37
 10/31 anonim ***** válasza:
15%

"biztos ezért is lef ognak pontozni, de én is kevesebbet hányok orbántól mint bajnaiéktól..:)"


+1

ezzel én is így vagyok, inkább ők mint a szoci liberális banda

2013. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!