Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van még mindig rendkívül...

Miért van még mindig rendkívüli (árvízi) készültség?

Figyelt kérdés
[link] szerint Paksig bezárólag talán 2 hely kivételével sehol nem ennek a fokozatnak kellene lennie. Vagy ezt Orbán miatt tartják fenn? Ha ez bohózatba menne át az alacsony vízállás miatt, akkor követi majd a Dunát Szerbiába?
2013. jún. 12. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt a vízállás még mindig magas sok helyen Budapesten is. De még Győrben is. Még simán alakulhatnak ki buzgárok, az átázott gáton áttörhet a víz. Plusz a Duna nem csak vizet, hanem egy valag truytit is hozott, sok helyen utakra is. Ez nem fog magától eltakarítódni. Tehát a víz ugyan többé-kevésbé levonulóban van, de az árvíz utóhatása még nem múlt el.


Egyébként mennyiben érint téged hátrányosan az, hogy még készültség van? Átlagembert nem érint. Én pl Vácon lakok, és abból, hogy veszélyhelyzet van, kb annyit érzékeltem, hogy pár utat nem használhatok, amiket egyébként is kb minden árvíznél lezárnak. Illetve hogy több a rendőr, de legalább a cigányok nem járnak lopni, tehát ennek inkább örülök, nem félek tőlük, nem adtam rá okot. Nem kopogott senki az ajtón, hogy most azonnal húzzak lapátolni (zsákoltam magamtól is).

2013. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzem úgy, hogy ez a kérdés is csak egy felesleges politikai uszítás?
2013. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a gátak soha nem látott terhelésnek voltak kitéve és soha ennyire még nem voltak átázva.


Bízd ezt azokra akik ehhez még náladnál is jobban értenek :)

2013. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elhangzik mindenki számára érthetően, hogy miért veszélyes apadáskor a megáradt folyó.

2013. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!