Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pont a legjobb országokban...

Pont a legjobb országokban van recesszió, nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés

Olasz, Görög, Spanyol, ahol mindenki szívesen élne. Jó nők, sunshine, Partyk, tengerpart, fejlett éjszakai élet, stbstb.

Míg északon meg tök jól megy, de ott meg nincs semmi érdekes, csak 10 hónap tél.

A válság miatt viszont az ilyen rossz, unalmas helyekre kényszerülnek az emberek.

Nem durva egy kicsit??


2013. jún. 14. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem hülye kérdés egy kicsit? :)
2013. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem kicsit, hanem nagyon!
2013. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit gondolkodol és meg is van a válasz. Szerinted ahol mindenki sziesztázik, partyzik, tengerben úszkál, éjszakai életet él, ott mitől lenne fejlődés? Turizmusból esetleg, de abból meg nem lehet eltartani ekkora országokat. Északon ellenben a zord körülmények között rengeteget dolgoznak az emberek, aztán a szabadságuk alatt vígan elvannak délen a pénzükből, miközben a helyiek a munkaügyi hivatalnál állnak sorban. Ismerős a tücsök és a hangya meséje?
2013. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Kinek mi a jó , nézőpont kérdése.


Nekem a svéd , skandináv nők jobban tetszenek , mint a mediterránok ,a meleg időjárást nem bírom ,itthon, kocsiban is állandóan menetem a légkondit.

2013. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nem a turizmus van válságban ezekben az országokban, elhiheted...
2013. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Spanyolország soha nem állt túl jól. Az EU csatlakozás előtt sem, és azután sem. Olaszokról annyira nem tudok. Görögök pedig annak köszönhetik a válságot, aminek például USA. Jól bedőltek a hitelek, a semmire vettek fel sok pénzt. Közben mindenki sütögette a kis pecsenyéjét lopkodott jobbra-balra és most jött ki rajtuk.


Sose felejtem el, hogy volt a tv-ben erről szó és egy görög nő arról sírt, hogy 160 ezer forintnak megfelelő segélyből nem tud megélni... Tudom, hogy az árak nem teljesen egyformák de akkor is irónikus.

2013. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!