Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről az Euronew...

Mit gondoltok erről az Euronews tévécsatornáról? Nekem gyanús.

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Részleteznéd?
2013. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Arra gondolsz, hogy szerinted zsidók csinálják? (Pusztán abból következtetek erre, hogy a politika kategóriában gyanús csak zsidó lehet.)
2013. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Az Euronews egy 10 éve működő európai hírcsatorna. Ha a fentebbi válaszolónak igaza van akkor a te értelmezésedben csúnya gonosz libsi zsidó nagytőkéből és piréz szerkesztők által üzemeltetett anti magyar oldal.
2013. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Az Euronews egy 10 éve működő európai hírcsatorna. Ha a fentebbi válaszolónak igaza van akkor a te értelmezésedben csúnya gonosz libsi zsidó nagytőkéből és piréz szerkesztők által üzemeltetett anti magyar csatorna.
2013. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy ez már tényleg egy globális agymosótévé lesz!
2013. jún. 18. 14:52
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

#5

Mi az hogy lesz? 10 éve működik azóta kb ugyanazt a szintet hozzák. Én nem láttam még ott semmi agymosást csak európai értékrendet képvisel, ami persze itthon sokaknak b***hatja a csőrét.

2013. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

Folyamatos régi vágy bizonyos körökben az USE. Ennek a létrehozására, mindig vannak pénzügyi források.

Egy ilyen médium soha nem lehet objektív, a különböző országokból a hasonló gondolkozású újságírókat szedték össze, képezték ki. Központi irányelvekkel alapján készülnek a műsorok. Kezd olyan lenni az EU, mint a volt Szovjetunió.

2013. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek, hogy nagyon sok magyar agyat mosna ki az a csatorna, figyelembe véve siralmas nyelvismeretünket.
2013. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

"Én nem láttam még ott semmi agymosást csak európai értékrendet képvisel, ami persze itthon sokaknak b***hatja a csőrét."


Mit értesz európai értékrend alatt?


Az európai értékrend a szó szoros értelmében már megszűnt létezni ami maradt belőle az megszűnőben van.


Te mire gondolsz amikor európai értékrendet említesz?

Olyan sokan használják ezt a jól csengő kifejezést.

2013. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dick Esmen ***** válasza:
76%
Nekem is.Nincs a fidesz kezébe.Még a végén igazi hírek is eljutnak hozzánk.Nincs ez így jól.
2013. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!