Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a sok Fideszes hazugság?...

Mi ez a sok Fideszes hazugság? Szavazók?

Figyelt kérdés

Az első nagyon pofátlan hazugságuk, hogy megadóztatják a bankokat, hogy ne a polgároknak legyenek újabb megszorítások, hanem a hiányból vegyék ki a bankok is a részüket.

Büszkén kiállnak, hogy megadóztatták a bankrendszert, Orbán, - meg a baráti kör - nem szokott utalni, vagy pénzt kivenni, vagy nekik nem szóltak, hogy már minden lélegzetvételért fizetni kell? Ugyan úgy az ügyfelekre terhelik ezeket a hülye is tudja.


Most pedig az új föld törvény. Kiáll elmondja, hogy a kisemberek, meg magyar kézben marad a föld, közbe meg minden agrár szervezet ez ellen tiltakozik. Azok az emberek akiknek állítólag annyira jó lesz, ezekszerint mégsem, és beszél össze vissza.


Mi ez? Tudom, hogy a politikusok hazudnak, de ilyen gátlástalanul? Ennyire egyértelműen? Mintha kiállna és azt mondaná, hogy zöld az ég.


Fidesz szavazók, mit gondoltok most?



2013. jún. 21. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Soroljam még...?

Elszámoltatás, két hét alatt rend lesz, 1millió új munkahely....

2013. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem megadóztatták a bankokat, mi a baj ?
2013. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

engem a gazdasági politikai rész érdekel csak. földtörvény trafikügy már túl sok lenne az idegemnek, ha ezeken kezdenék el aggódni.


gazdaságilag se értem a cselekedeteket. Varga úr nyilatkozatában nem tudom hogy fogalmazott, de 3 dolgot sorolt fel, ami egy csoportba tartozik (ÁFA+tranzakciós adó meg nem tudom mi), és azt mondta, hogy ez az ami kevésbé hozott be hasznot, mint amire számoltak.


Nos nem csodálom. 25%-os ÁFA emelés 27%-ra szerintem nem vezetett sehova. Józan paraszt ésszel gondolván, aki eddig enyhén tudott nassolni, az a 2% miatt nem fog tudni, így ugyanannyi folyik be kb, vagy még kevesebb mint 25%-os ÁFÁ-val.


Pénzmozgás ekkora forgalmi adó mellett sose lesz.


1 kulcsos adó magában borzalom.


Számoljunk csak, hányszor adóztatják meg a fizetésünk:

1. Mikor megkapjuk

2. Mikor költünk (tranzakciós adó)

3. Mikor költünk 2.0 (ÁFA)

2013. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre még csak most jössz rá?
2013. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Én arra lennék kíváncsi, hogy a sok Fideszes kisember szavazó látja e ezt?

Szerintem, ha kést döfne a Fidesz a mellkasukba, akkor is a Fideszre szavaznának. Semmit sem látnak az elfogultságukban.

Az a sok visszamenőleges törvényt is ezért lehetett meghozni. Meg azért, mert nincs egy olyan párt, amelyik ellen tudna állni ennyi demagógiának.

A Fidesz kiderít, vagy kitalál valamit, és ráállít egy embert, akinek az a dolga, hogy összehordjon hetet havat a dologról, mindegy, hogy igaz, vagy nem, csak ütős legyen, Mire kiderül, hogy nem igaz, már nem is érdekes.

Elsikálnak egy embert, és mire tisztára mossa magát, már tönkre is ment a karrierje. Az ellenzék felvet valami gazságot. a Fidesz megcáfolja, nem baj, hogy nem igazsággal. és az ellenzék két nap múlva leszáll a témáról. Apatikus társaság. Nem is biztos, hogy jól elvezetnék az országot ilyen mentalitással.

2013. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jó videó:)


Ó hát igen, a trafikokról nem is írtam, az is egyértelmű, hogy egymásközt osztották ki. De igazad lehet az ÁFA-val.


És az első válaszolónak, igen azokról sem írtam már. De tudom az egészet nem kell sorolni :D de ez annyira kézenfekvő és egyértelmű, és teljesen mást mondanak a híradóba, úgy játsszák mintha én nem is tudom mi lenne.


"Én arra lennék kíváncsi, hogy a sok Fideszes kisember szavazó látja e ezt?"


Én is erre vagyok kíváncsi azért tettem fel a kérdést:)

2013. jún. 21. 22:47
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

Egy kérdés: Miért baj, hogy megveszi a külföldi a termőföldet? Mi hátrány van belőle? Ja, csak annyi, hogy nem MAGYAR?


Amúgy ez nem EU-s követelmény? Mert ha igen, akkor a többi ország is aláírta. Őket miért nem zavarja?

2013. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%

örülök hogy egyetértünk az ÁFÁ-val.


A föld igazából engem nem érdekel. Prioritást lehetne adni a magyaroknak, de most ha külföldiek jönnek ide, azzal nekem sincs gondom.

2013. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Egy külföldi a jövedelméből röhögve megveszi a Magyar földet, és a Magyar kisember meg munkanélküli a saját hazájában.

Az ÁFA meg nem 20, hanem 27 %

2013. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!