Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is kaptok kéretlen reklámok...

Ti is kaptok kéretlen reklámokat az Együtt2014-től Facebookon?

Figyelt kérdés
Nem kértem egyik párt propagandáját sem, de az együtt2014 valahogy mégis mindig pofátlanul kiposztolja elém a szemetét, hatalmas nagy baromságokkal. Már többször jelentettem, szinte már mindegyik okot kipipáltam, annyiszor jelentettem, de mégis újra és újra megjelenik. Ti is tapasztaltátok már ezt? Hogy lehet tenni ellene? Nagyon unalmas már, szinte lehangoló..

2013. jún. 23. 20:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Bajnaiék legalább nem a Magyar adófizetők pénzén reklámozzák magukat, szemben viktorékkal akik az UNIO-t lejárató az ön dicsőítő és a Bajnait lejárató reklámjaikat az adófizetők pénzéből finanszírozzák igen nagy mértékben. Na! kereszt kérdés, melyik reklám a jobb? Azt gondolom hogy egy minimális IQ fölött már mindenki tudja a helyes választ.
2013. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
Én nekem nem facebookon hanem a telefonomon alul néha egy ilyen kis hirdető hasáb jelenik meg és akkor ott szoktak lenni a lúd pásztorék :D hál istennek olyan pici, hogy észre is alig vehető...
2013. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#11, ez most hogy jött ide? nem olyan szempontból vizsgáltuk a hirdetést, hogy ki miből költ és mennyit, hanem hogy ki a pofátlanabb. nem unalams még hogy bármikor bajnairól van kérdés, mindig viktorról kell beszélni? :D ha ők nyomulnának ilyen pofátlan undorító módon, akkor rájuk lennék mérges, de most megint bajnaiék nem bírnak magukkal.
2013. jún. 24. 08:43
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#4-nek. Ez az oldal már régen átlépte a normalitás küszöbét lefelé. Az említett jelző kiszűrése azt jelzi, hogy valami morzsányi szikrája az értelemnek még pislákol.


Kérdező. A pofátlanságnak tulajdonságai vannak. Az egyik legfontosabb és legundorítóbb tulajdonsága, ha engem a saját pénzemen zaklat. Mert teszi. Tudod hányszor "beszéltem" én eddig Orbánnal? Feltehetően neked ez nem tűnik fel, mert örömmel veszed. Bajnai egyszer talált meg, azonnal letettem, mint a többit. Nem a személyük miatt, egyiket sem, hanem azért, mert emberrel szívesen társalgok bármilyen értelmes témáról, gépet azonban utasítani szoktam. Mert ezt tartom az ember-gép normális viszonyának.

Egyébiránt úgy gondolom, hogy gyűlölködő emberekkel elég nehéz beszélgetni. Sőt, szerintem őket legfeljebb a gyűlölködés értelmetlenségéről és károsságáról érdemes meggyőzni. Ezt próbálom most is.

2013. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#14:

Olvasd el még egyszer figyelmesen, amit a kérdező reagált:

"[...] ha ők nyomulnának ilyen pofátlan undorító módon, akkor rájuk lennék mérges [...]"


Mondjuk azon meglepődtem, hogy van még ilyen politikusos telefonálós marketing. Én egyszer találkoztam vele évekkel ezelőtt. Akkor annyit hallottam, hogy Orbán Viktor vagyok és ki is nyomtam.

2013. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"Tudod hányszor "beszéltem" én eddig Orbánnal? Feltehetően neked ez nem tűnik fel, mert örömmel veszed."


Igen, megint visszatértünk oda, hogy aki nem fog Bajnaira szavazni, az nyilván Orbán csókosa. Nem örülnék annak sem ha a Fidesz propagandáját nyomnák az arcomba, de nem ők teszik, hanem a "másik". De ez már régi jelenség nálatok, hogy aki nem bajnais, az orbános.. ki kell ábrándítsalak :/ nem örülnék ha Orbán géphanjga felhívna telefonon.


"Egyébiránt úgy gondolom, hogy gyűlölködő emberekkel elég nehéz beszélgetni. Sőt, szerintem őket legfeljebb a gyűlölködés értelmetlenségéről és károsságáról érdemes meggyőzni. Ezt próbálom most is."


Úgy gondolom, hogy a gyűlölködés nem néhány ideges mondatnál kezdődik. Nem lepődök meg azon, hogy ezt írtad, találkoztam már olyan kérdéssel, ahol egyértelmű volt a címszavakból is, hogy aki nem Bajnaira szavaz, az gyűlöletkeltő, erőszakos, és nyilvánvalóan antiszemita. Gondolom a náci-kártyát még egy következő kommentben akartad kijátszani.


Mindent összefoglalva engem Bajnaiék kampánya irritál legjobban jelenleg, ők nyomulnak rám legjobban, ezzel még a maradék ellenszenvet is eljátszva. De ettől még talán leszek sem náci, sem gyűlöletkeltő, antiszemita sem, és még csak Fidesz-szavazó sem.

2013. jún. 24. 13:44
 17/19 compactegon ***** válasza:
nekem csak a jobbikos cuccok jönnek...pedig nem lájkoltam sehol az égvilágon, az 7szentség :)
2013. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%
Miért is lettem 0%-os??? Hát látszik, hogy az oldalon milyen színvonal uralkodik...
2013. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert valamelyik szekrénykommunistának nem tetszett a véleményed a kedvencéről.
2013. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!