Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikot antiszemitának...

Akik a Jobbikot antiszemitának, rasszistának, fasisztának, hungaristának, fajgyűlölőnek, szilvásbuktának nevezik azok tisztában vannak a szavak jelentésével? És meg is tudják magyarázni, hogy miért azok, amik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 20:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
83%
Jobbikos szavazóként azt kell mondanom ezek helye közel helyes állítások. Ettől függetlenül ezt érvként felhozni ellenük és ezt felhasználva első kézből elutasítani bármilyen (egyébként hasznos) javaslatukat ostobaság.
2013. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem tudják és valljuk be helytálló tekintve némely beszólásukat és a magyar gárdát!
2013. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
25%

A fogalomzavar inkább rátok jellemző, bucikák, akik azt hiszitek, hogy a liberális szólásszabadság védelmével ellentétes a holokamuzás tiltása pl.


Értem én, hogy elődkének nincs sok ideje utána járni a kurutty cikkeknek, azt meg ti betűhűséggel szopjátok be, de ettől még nem, nem azt jelenti.


Egyébkéntaz utolsó hármat (a szilvásbukta előtti hármat) nem a Jobbikra, mint pártra szokták mondani, hanem a jobbikosokra, akikre kollektívan igaz ez.


Mondjuk én turulcsirkének szeretlek hívni titeket, olyan jól jellemzi a vicces helyzetet, amikor borzolátok az igen szegényes tollaitokat. Az olyan magyaros.

2013. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
33%
Ez a kérdés komoly??Nem csak Magyarországon ,hanem máshol a világban tüntettek a Jobbik ellen!!!Gondolom tudod,hogy Rómában lekapcsolták a Colosseum világítását a holokauszt nemzetközi világnapján.Ez tudod mekkora szégyen a magyaroknak?
2013. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
81%
A szilvásbukta tiszta, a többi nem nagyon. Amúgy nagyon unalmasak ezek a jobbik-pátyolgató kérdések. Itt felesleges kampányolni, mert a GYK-társaság nagy része koránál fogva nem szavazhat.
2013. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 A kérdező kommentje:
De, a pártra szokták ezt mondani, és magyarázatot szeretnék, hogy miért antiszemita például.
2013. jún. 18. 20:29
 7/90 A kérdező kommentje:
Ez nem propaganda, én csak azt szeetném megtudni, hogy hány ember van tisztában ezzel, aki ezeket dobálgatja.
2013. jún. 18. 20:30
 8/90 anonim ***** válasza:
85%
Ameddig a szavazóik azért szavaznak rájuk mert a pártot antiszemitának, rasszistának, fasisztának, hungaristának, fajgyűlölőnek tartják és a jobbik sem igyekezik meggyőzni a közvéleményt ennek ellenkezőjéről, sőt még meg is erősíti az embereket ebben nem hiszem hogy van miről beszélnünk :)
2013. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
31%
Miért lenne szégyen az a magyarokra nézve hogy az olaszok mit művelnek a saját országukban? A Jobbikot persze világszerte támadják, persze a nyugati szélsőjobbos pártokat a kutya se támadja holott ők sokkalta szélsőségesebbek...
2013. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
90%
Minden héten felröppen egy hír ahol a Jobbik tagadhatatlanul rasszista antiszemita vagy épp fasiszta. Keressek neked néhány tucatot?
2013. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!