Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engedelyezve van-e Magyarorsza...

Hajdu Peter kérdése:

Engedelyezve van-e Magyarorszagon, hogy egy GSM Gprs hez hasonlo emberköveö sugarzo emberkinzo rendszert rakapcsoljanak valakire? Vagy az ilyet törvenyes jogok nelkul hasznaljak?

Figyelt kérdés
Amennyiben igen lehet , hogy katonai titok ,es ezert nem akar senki tudni a dologrol ?
2013. jún. 25. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
oksa, tedd le előbb a füves cigit, utána mondd el újra mire gondoltál.
2013. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mi van?
2013. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az Molnár F. Árpi?
2013. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te az a Hajdú Péter vagy?:D Megbolondultál, hogy a szépségkirálynőd kitálalt, hogy átveritek a népet?:D
2013. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
A drog rossz! Érteeem?
2013. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En a Facebookon Peter Hajdu vagyok utoljara a Veszpremi Magyar nemzeti Gardahoz is irtam , erdeklödöm ahol lehet . Egyebkent nem cigizek a snus -ot fogyasztom , de rajtam kivul meg egy milloan Svedorszagban . Azert köszi a valaszokat . Hatha lesz meg több is
2013. jún. 25. 23:28
 7/12 anonim ***** válasza:
A GSM Gprs egy mobil kiegészítő eszköz. Hogyan érted, hogy emberkínzó ? Fogalmazd meg másképpen a kérdésedet, mert ez itt érthetetlen.
2013. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

GSM GPrs komonikációs szabványok általában mobilok használjál használták.


Embert nem tudsz rádió hullám sugárzása alapján kővetni csak egy ojan kütyűt amibe be van épitve egy nyomkővető.


Az ember kinzása tőrvénytelen.


DE MI ASZART AKRTÁL KÉRDEZNI?

2013. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A fej , es test forma regisztralasa utan psykotronikus jellegu sugarzasokkal követni valakit földi , es satelit allomasokkal ( GSM Gprs -jellegu -hasonlo ) technikaval uldözni valakit . Ennyire tudom magyarazni mivel nincs technikai tudasom . Tehat van -e tudomasotok ilyen jellegu törvenyröl
2013. jún. 26. 11:24
 10/12 Salamon Bálint ***** válasza:

Kezeltesd a paranoiád!

[link]

2013. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!