Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is bedőltök a balliberális...

Ti is bedőltök a balliberális propagandagépezetnek?

Figyelt kérdés

Már évek óta hozzák hozzám a Népszabadságot ingyen, az indexet is szoktam olvasni és néha már kicsit elbizonytalanodok, lehet, hogy tényleg jobb lenne egy balliberális kormány.

Egyébként inkább jobboldali beállítottságú vagyok.



2013. jún. 26. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Minek?

Csak a cigányokat pártolják meg eladnak mindent...

Nézd meg, mit csináltak 8 év alatt??!!!

2013. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Nem hiszek a propagandának, politikusnak meg végképp nem. Én a szememnek és a fülemnek hiszek.
2013. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te bolond vagy... -.-'
2013. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

"Nézd meg, mit csináltak 8 év alatt??!!!"


Uncsi

2013. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Mi bedölünk. Még szerencse, hogy van közöttünk ilyen tisztafejü jo magyar is mint te!
2013. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 gazi ***** válasza:
100%
Szánalmas ez az egész. Nekem a Facbook ismerőseim között van baloldali emberke aki büszkén kirittyentette a képe mellé a szolidaritást feliratot. Ez OK is, de az már nem, hogy miket ír a megosztásai mellé(átkozódik, mocskolódik, szid mindenkit aki picit is a jobboldalhoz köthető). A másik tag aki Fideszes ugyanezt csinálja csak ő a profil képe mellé a nemzeti össztartás feliratot rittyentette ki. Ebbe az összatartozásba viszont - szerinte - Bajnai meg az MSZP-s gyerek már nem fér bele. Álságos és nevettséges ez az egész politika.
2013. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

"Nézd meg, mit csináltak 8 év alatt"


Nehogy már a gazdasági világválságot is ők csinálják!Az orbán kormánynak a Horn kormány kászítette elő a jó gazdasági helyzetet és akkor nem volt válság!A mostani kormány se a semmiből tudott megállni mintha lett volna elötte amelyik lehetővé tette!

2013. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Nem , nem dőlök be nekik.


Semmi jót nem csináltak.


Nincs értékrendjük ,nem az ország érdekeit nézik , nem a nemzetet szolgálják.


Ők (is) egy közvetett népirtást , etnikai tisztogatást csinálnak a roma kisebbség segítségével.

2013. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dőlök be a baloldali propagandagépezetnek, de a fideszes propagandagépezetnek se. A propagandát a hülyéknek nyomatja mindkét oldal, mert ők vannak többen, ők adják a tömeget, ők döntik el a választásokat. Az egyik oldalon a "le az egykulcsos szja-val, fizessenek a gazdagok", a másik oldalon meg a "multikat adóztatjuk" ugyanakkora demagóg prpaganda.
2013. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Igen kérdező, én is kezembe veszem 3X a Népszabadságot, aztán elolvasok 7 cikket az Indexen és ettől jövőre egyből az MSZP-re fogok szavazni, mert ők csodálatosak és meggyőzőek.
2013. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!