Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek, nálatok nem kezdd...

Emberek, nálatok nem kezdd betelni a pohár? Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

[link]


Én is ebben a városban lakom ,egyik haverom ismeri is személyesen az áldozatot.


Szörnyű mik történnek.


Ez már a sokadik eset ,csak az újság és az internet feléről nem számol be.


Épül le a közbiztonság itt Győrben is ,pedig állítólag Nyugat-Magyarország szuper biztonságos.


Már azon is gondolkodtunk haverokkal , hogy megkeressük a támadót és visszakapja amit adott többszörösen ,de sajnos mi jönnék ki belőle rosszul.


Ez a város sokak számára etalon volt ,de közel nem olyan jó , mint ahogy sokan kívülről látják.


Ez a Fideszes polgármester semmit nem ér ,egy tökfej.


Ami még felháborító ,hogy a Kossuth utcára és környékére milliárdokat akarnak költeni , mondanom sem kell , hogy ez a környék a gettó ahova európai ember nem megy be.

Semmi értelme nincs rá költeni ,2 hónap múlva olyan lenne , mint felújítás előtt.

Nincs értelme rehabilitálni.


Egy másik gond , hogy a gettó kezd kiterjedni és már más városrészek is fertőzötteké válnak.


Egyes felmérések szerint több ezer van belőlük Győrben.



2013. jún. 27. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Ne csináljatok semmit, sajnos csak Ti jösztök ki rosszul belőle. Járjatok küzdősportra, ne menjetek ilyen helyek közelébe. Sajnos jobbat nem tudok mondani.


Üdv Szabolcsból.

2013. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én jártam küzdősportra.


Az ilyen helyeket nem tudjuk elkerülni , néha akarva akaratlanul is át kell rajtuk menni.

2013. jún. 27. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
De, már rég betelt a pohár. És, mit csináljak főnök? Kezdjek el hitlerkedni és tegyek rendet?
2013. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Canopus ***** válasza:
52%
Ne provokálják tovább a többségi társadalmat, higgadtak vagyunk és kerüljük a konfliktusokat, de láthatták már, hogy milyen, amikor beindulunk.
2013. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Én is Győrbe járok egyetemre, és elképedve tapasztalom hogy milyen pofátlanok a cigányok. Amikor öt éve elkezdtem ott lakni, teljesen meglepődtem, hogy alig van belőlük a belvárosban. Ma meg lépten-nyomon beléjük ütközöm. Múltkor már bent az Árkádban egy ruhaboltban akart egy dakota nekem parfümöt eladni és annyira elképedtem, hogy reagálni nem tudtam rá.


A Kossuth útra (ha a szigetre gondolsz) azért akarnak milliárdot költeni, mert ki fogják telepíteni őket onnan és sportcentrum (az olajgyár helyén), meg hotelek lesznek. Ha láttad már a Jedlik híd felől nézve, sorban bontják el a putrikat.


Ez végülis a városvezetés egy jó taktikája volt, hogy beköltöztettek oda mindenféle rejtett munkaerőt, akik levitték az ottani ingatlanárakat és most bagóért fel tudják vásárolni. Más városokban is így csinálják.

2013. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pro Patria ***** válasza:
60%
Patkányok. Az ilyenekben nincs lélek.
2013. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dogmatix91 ***** válasza:
19%
Győrben lesz a diákolimpia, ezért újítják fel szigetet (mielőtt leírsz valamit tájékozódj). 5 éve is sok cigány volt, a belvárosban is (mondjuk bevásárlóközpontban nem próbált eladni neked semmit). A belváros amúgy fullra be van kamerázva, ott nem nagyon mernek már dulakodni, de ez sokkal kijjebb történt. Múltkor az alattunk lévő lakásba fényes nappal akartak betörni, miközben a nő bent aludt. Kur.vára pofátlanok. Hevederzárat merem ajánlani, ott meg se próbálják felfeszíteni az ajtót. Sok mindent nem lehet ellenük tenni, a féreg fajta sose fog elmenni dolgozni, a normálisabbja (kb. 0,5%) meg most is dolgozik. Tényleg csak az hozhatna eredményt, ha valaki jól beszaratná őket és lekaszabolna párat. Ja és azért érzed úgy, hogy "terjeszkednek", mert marcalba telepítenek elég sokat, meg szabadhegyre, adyváros rosszabb részeibe.
2013. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!