Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Wittner Mária is megdöbbent...

Wittner Mária is megdöbbent Horn Gyula halálhírén?

Figyelt kérdés
A Fidesz mélyen megdöbbent,de lehet hogy a párton belül nem mindenki.Érdekes helyzetet hoz az élet.
2013. jún. 27. 17:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem döbbent meg szerintem, mivel évek óta kórházban volt.
2013. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Horn már évek óta igen rossz állapotban volt.


A 75. születésnapján amikor mutatták a TV-ben már akkor is össze-vissza beszélt , nem volt már tiszta az agya.

2013. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen azt tudjuk,hogy kórházban volt,de ennek ellenére sokan

megdöbbentek.

A megdöbbenés kifejezés ezért nem jó erre,azt hiszem.

2013. jún. 27. 17:55
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Wittner Mária örömünnepet tartott. Emlékezzünk arra, hogy mit mondott 2011-ben a pofátlan vénasszony.
2013. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

#4

Igaza volt.

2013. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
néhai már a nemzetellenes vén gyilkos dög
2013. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki az, aki megdöbben egy 80 éves ember halálán, aki évek óta kórházban fekszik?
2013. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Pro Patria ***** válasza:
12%

Én a magam részéről meglepődtem, mikor olvastam, és hallottam a hírekben egyszerre, de nem döbbentem meg. Talán az első ilyen eset, amikor nem döbbentem meg, és nem éreztem semmi fájdalmat. Először kis elégedettséget, majd szomorúságot, hogy megúszta felelősségrevonás nélkül.


És ami még inkább elszomorít, hogy minden nappal egyre kevesebb idő lesz felgöngyölíteni a bűnösök múltját. Ő 24 éves volt az eseményekkor. Más ÁVH-s sem lehetett fiatalabb.

2013. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 MolotovPunk ***** válasza:
91%

Wittner igazából senkit sem tisztel,aki más politikai meggyőződésű és beállítottságú.

Ha jól tudom egyszer régen az SZDSZeseket is le árulózta,miközben köztudott,hogy előző rendszerben szinte ott volt a legtöbb halálra ítélt és bebörtönzött,PL Mécs Imre,Göncz Árpád stb.

2013. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Pro Patria ***** válasza:
7%

"Wittner igazából senkit sem tisztel,aki más politikai meggyőződésű és beállítottságú."

- Valahogy át tudom érezni ezen hozzáállását azokkal szemben, akiknek látta "munkáját" '56-ban, és akik őt is halálraítélték.


"Ha jól tudom egyszer régen az SZDSZeseket is le árulózta,miközben köztudott,hogy előző rendszerben szinte ott volt a legtöbb halálra ítélt és bebörtönzött,PL Mécs Imre,Göncz Árpád stb."

- Csakhogy az az SZDSZ már rég nem ugyanaz volt, amikor leköszönt a párt. Göncz Árpád is visszavonult már.


Mécs Imre pedig elég groteszk módon 2006-óta az MSZP képviselője. Ugyanilyen nonszensz volt, amikor a markánsan antikommunista SZDSZ összeállt az MSZP-vel a rendszerváltás után. Az őhozzá hasonló más személyeknek nem a Kádár-rendszer ideológiai alapjaival volt bajuk, csak több személyes szabadságjogot akartak kiharcolni a rendszeren belül.

2013. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!