Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz kultisták nem viszik...

A fidesz kultisták nem viszik egy kicsit túlzásba a fanatizmusukat? Aki nem osztja a véleményüket az egyből:"zsidó", liberális, kommunista, náci, hazaáruló, bérenc, vagy provokáló.

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 06:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pont azért kultisták, mert nem. :D
2013. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De hallod...egy ideig szépen csendben építgették a szentélyeiket,most meg ha meglátják a szomszéd Sanyibácsit úgy hogy még az nap nem tisztelgett Nemzetünk Mélyen Tisztelt Orbán Viktor Megmentő Urunk tiszteletére,vagy nem dicsérte meg a rezsicsökkentést vagy az útadót,hogy az mekkora életmentés akkor már egyből egy hazaáruló-nemzetellenes-liberális-kommunistanáci-zsidóbérenc-nemzetellenes provokátor...de ezeket már szinte boldogra-boldogtalanra ráaggatják.
2013. jún. 28. 06:55
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért, a Jobbik kultisták nem viszik túlzásba? Az MSZP kultisták nem viszik túlzásba? És még sorolhatnám. Pont azért hívják őket fanatikusoknak, mert túlzásba viszik...
2013. jún. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ne terelgessük már a témát,most ennek a pártnak a kultistáiról volt szó,köszi.
2013. jún. 28. 07:02
 5/18 anonim ***** válasza:

"Nemzetünk Mélyen Tisztelt Orbán Viktor Megmentő Urunk"


Helyesen Miniszter Elnök Urunk a vége, ennyit már igazán tudhatnál... -.-'

2013. jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó,figyelmetlenségből kicsit elírtam...érzem,hogy szép lassan mély depresszióba zuhanok a hazaárulás miatt.
2013. jún. 28. 07:07
 7/18 Megidézlek ***** válasza:

"A gyűlölet a legfélelmetesebb, legmágikusabb hatalom, amely eddig a földön megjelent. Túlszárnyal és lebír minden más emberi gyöngeséget; az egyéni önzést, kényelemvágyat, halálfélelmet. Fehérizzásig korbácsolja a fanatizmust, tömeggé olvasztja az embert, s az a saját pusztulása árán is csak pusztítani akar."

-Szepes Mária

2013. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%

"A fidesz kultisták nem viszik egy kicsit túlzásba a fanatizmusukat? Aki nem osztja a véleményüket az egyből:"zsidó", liberális, kommunista, náci, hazaáruló, bérenc, vagy provokáló."


Te kevered a Fideszt a Jobbikkal...

2013. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"De hallod...egy ideig szépen csendben építgették a szentélyeiket,most meg ha meglátják a szomszéd Sanyibácsit úgy hogy még az nap nem tisztelgett Nemzetünk Mélyen Tisztelt Orbán Viktor Megmentő Urunk tiszteletére,vagy nem dicsérte meg a rezsicsökkentést vagy az útadót,hogy az mekkora életmentés akkor már egyből egy hazaáruló-nemzetellenes-liberális-kommunistanáci-zsidóbérenc

-nemzetellenes provokátor...de ezeket már szinte boldogra-boldogtalanra ráaggatják."


Én komolyan kérdezem, ti merre éltek, hogy ilyeneket tapasztaltok? Én Heves megyei vagyok, engem még az életben nem kérdeztek a rezsicsökkentésről, se Viktorról. Kaptam vagy 3 levelet, amikor a "konzultációja" volt, és ennyi. Engem semmilyen atrocitás nem ért, mert nem vagyok Fideszes, igaz én se provokálom őket, hogy "agymosott birkák vagytok".

Nézegetek néha egy csomó kérdést, hogy hazaárulóznak a fideszesek, meg diktatúra van, szólásszabadság korlátozása, stb. Ebből a szempontból ugyanaz a helyzet, mint az MSZP idejében, semmi változás. Sőt, még a környéken nem is tudok olyat, hogy kirúgtak volna valakit mert nem fideszes.

2013. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Én komolyan kérdezem, ti merre éltek, hogy ilyeneket tapasztaltok?"


Nógrád megyében. Nagyanyám nem áll velem szóba, mert nem írtam alá a rezsicsökkentés.

2013. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!