Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz kultisták nem viszik...

A fidesz kultisták nem viszik egy kicsit túlzásba a fanatizmusukat? Aki nem osztja a véleményüket az egyből:"zsidó", liberális, kommunista, náci, hazaáruló, bérenc, vagy provokáló.

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 06:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a Fideszesek mint agymosott birka idióták, fanatikusok, vééééégtelen buták,

bezzeg ti, fuu öregem, ti aztán a sziklaszilárd józanság mintaszobrai vagytok, lenyűgöző, hogy lehet valaki annyira hihetetlenül okos mint ti! Tudom, hogy pontosan olyan a világ mint a kis fejecskétekben, ti vagytok a tisztánlátók, akik baromi okosak, a fideszesek meg mind agymosott ostobák! Az biztos puszta véletlen, hogy az MSZP-re szinte csak nyuggerek szavaznak, ha megnézitek pl az mszp.hu-t , és, hogy kik likeolják, 90%ban csak nyuggerek lesznek!

De mint tudjuk az 50-es évek varrónői az új értelmiség!

2013. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Vadkan01 ***** válasza:
Fél éve még a jobbikosoktól kérdeztek ilyet, most a fideszesektől, változnak a fideszesek. A zsidózást, meg nem értem tőlük, Orbán elment a zsidó konferenciára és nem mondta, hogy hagyják az országot békén, de ha nem fideszes miniszterelnökünk lenne és az ment volna el, akkor biztos megkapta volna hazaáruló és zsidó jelzőket. Nem értem a fideszeseket, hogy nem veszik, hogy ugyanolyan, mint a Gyurcsány csak mást magyaráz.
2013. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem a Fidesz került volna hatalomra, akkor Gyurcsány-Mesterházy-Bajani banda, kapásból felvette volna azt az IMF kölcsönt amit anno Orbánék elutasítottak, sokkal mélyebben lenne az ország. Persze tom, hogy most jönnek a légbőlkapott baloldali böfögések, hogy "de fel is kellett volna venni, ma sokkal előrébb tartanánk" hülyeség, 8 év alatt csak nőt az államadóság, azért mert ezek hitelre hitelt vettek fel, és SEMMIVEL NEM ÉLTÜNK JOBBAN, Gyurcsány alatt kb hetente jelentették be az újabb és újabb megszorító intézkedéseket a LAKOSSÁG számára.

Ja mellesleg, a devizahitelek felvételét is melyik párt ajánlgatta a lakosságnak? Na melyik? Úgy van, az mszp!

Melyik párt alatt kerültünk a túlzott deficit eljárás alá? Na melyik? Úgy van 2004ben az MSZP alatt!

Ha ezek a szemét hazaárulók kerültek volna megint hatalomra már rég csődben lenne az ország! Most meg 2010-hez képest csökkent az államadósság, 3 éve(!!!) teljesítjük az EU feltételeit, hogy kikerüljünk a túlzott deficit eljárás alól, és ki is kerültünk! Lehet, hogy jelentgetnek be kisebb-nagyobb megszorító intézkedéséeket, de korán sem annyit mint Gyurcsány-Bajnai idején, és többnyire nem a lakosság részére, és nem olyan húdenagy megszorításokat mint anno. 2002ben is a fidesznek kellett volna lennie, és akkor sokkal előrébb tartanánk, emlékezzetek öszödre: "európában ilyen bösszmeséget még, mint amit mi csináltunk kormány még nem csinált" "és közben egyébként NEM CSINÁLTUNK SEMMIT NÉGY ÉVIG! Azon túl, hogy a sz.rból visszahoztuk a kormányzást a végére"

Ezek tették tönkre az országot, és most ezek akarnának visszamászni? Húzzanak már el!

2013. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Megidézlek ***** válasza:

A legjobb az lenne, ha mindenki abba hagyná az elvakult ész osztást, és nem csak a rosszat látná meg mindenben, a jót meg csak a saját oldalán!


"A vélemény ideológiává kövesedett ego-védő kifogás. Ha a nőknek véleményük lenne a főzésről, már kihalt volna az emberiség"

-Marie Clarence

2013. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"újabb megszorító intézkedéseket a LAKOSSÁG számára"


Mert a fidesz nem ezt teszi éppen most?

Jah nem, becsomagolják, hogy a bankokat, meg mindenki mást adóztatnak, de csak egy idióta elvakult barom nem veszi észre, hogy ezt UGYAN ÚGY A LAKOSSÁG FIZETI MEG...


Annyira szeretem, amikor valaki nagyon okosnak hiszi magát, de akkora ormótlan baromságokat ír, hogy az valami hihetetlen...

Ez a hozzászólás tipikus példája az elvakult fiszed propagandának és sajnos vannak még mások is ebben az országban akik ennyire bekajálnak mindent.

Nem csodálom, hogy eddig folyton a két oldal váltogatta egymást és sehova nem jutunk. Az emberek nem jobb életet akarnak, pusztán csak mindig utálják éppen valamelyik oldalt.

2013. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Most nem ez a kérdés? Hát mi itt a kérdés egyáltalán? Mit kéne ide válaszolni? Azt hogy: de észreveszik? Vagy mit? Jézusom.
2013. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én politikailag független vagyok,de látom már megkaptam,hogy MSZP-s,Jobbikos,Bajnai meg halál tudja még milyen párti vagyok.Na ennyit a magyar emberekről meg az általánosításról.
2013. jún. 30. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!