Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összetörték a Hollán-emléktábl...

Összetörték a Hollán-emléktáblát. Hol élünk?

Figyelt kérdés
Normális az olyan, aki két ártatlan ember meggyilkolásának színhelyén leveri az emléktáblát?
2009. okt. 15. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
aki ilyet csinál azzal valami nincs rendben
2009. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem csúnya volt odaírni, hogy "bombagyár" is hejreállíttatta, mivel ez nekem azt mutatja, hogy nem csupán önzetlenség, hanem reklámozni is akarja magát. Ha már egy emlék a mártíroknak, akkor legyen egy emlék, és ne legyen rajta, hogy ki, mikor, hogy tette oda...
2009. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első reakcióm az volt, mikor láttam a képet, hogy "b*zd meg!". És ezt most nem is csak arra értettem, hogy most ez a tábla hanem, hogy nap mint nap úgy megyek végig a városon, hogy egyszerűen minden tönkre van téve, szét van verve, össze van firkálva. Nem tudom milyen alapon hitték Tomcaték, hogy ezt majd nem veri szét valaki előbb-utóbb. (Bár lehet, hogy nem hitték csak remélték).
2009. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
78%
Remelem, aki ezt tette, az evekig bortonbe fog rohadni, a tisztessegtelen am de szexualisan kiehezett roma ferfiak kozott. Azt,hogy kiallitatta, azt meg muszaj odairni, mert azt hittek volna,hogy az allam,de nem, az szarik ra.
2009. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

"Válasz Szerintem csúnya volt odaírni, hogy "bombagyár" is hejreállíttatta, mivel ez nekem azt mutatja, hogy nem csupán önzetlenség, hanem reklámozni is akarja magát. Ha már egy emlék a mártíroknak, akkor legyen egy emlék, és ne legyen rajta, hogy ki, mikor, hogy tette oda..."


Már bocs de a legtöbb emléktáblán bizony ott van, hogy ki és mikor állíttatta. Például hány ezer tábla van amin ilyesmi áll: "xy emlékére állíttatta z település önkormányzata 1999-ben", most akkor az is reklám?...

Amúgy én a komcsik és liberálisok helyében qrva gyorsan elhatárolódnék a dologtól attól függetlenül, hogy ők tették. Szerintem a család simán perelhetne kegyeletsértésért, mert te sem örülnél ha ekkorát ráb@sznának kalapáccsal őseid sírkövére...


Egyébként az emléktáblát sokkal régebben állították, komcsi időkben meg "véletlenül" eltűnt és a Bombagyár vette észre, hogy nincs a helyén a tábla. Mi csak helyreállítottuk SAJÁT PÉNZBŐL az eredeti helyére a CSALÁD EGYÜTTMŰKÖDÉSÉVEL. Ezért volt rajta a felirat, mert különben ma is ugyanúgy fogalma se lenne senkinek a történtekről és nem lenne egy emléktábla sem a vörösterror áldozatairól, szóval had legyen már nyoma hogy valaki felfedezte a történteket és még pénzt is áldozott a dologba.


Amúgy ha kiderül a tettes tőlem garantáltan ugyanekkorát fog kapni a mellkasába, majd kiváncsi vagyok, hogy ugyanolyan viccesnek találja-e...

2009. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem tudom milyen alapon hitték Tomcaték, hogy ezt majd nem veri szét valaki előbb-utóbb. (Bár lehet, hogy nem hitték csak remélték)."


Bőven benne volt a pakliban, de szerintem kegyeleti okokból talán lehetett volna számítani rá, hogy nem buzerálják majd. A szomorú benne az, hogy ez személy, illetve közösség ellen irányult miközben szegény Hollán-ék az elszenvedői...

2009. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki széttörte azt el kellene taposni. Lassan, hogy nagyon nagyon sokat szenvedjen!


(egy gyárlakó)

2009. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!