Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörték a szívem (megint)....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörték a szívem (megint). Miért tudják a lányok kihozni belőlem az önfeláldozó hülyét:S?

Figyelt kérdés
Tipikusan a csak barát srác vagyok, amíg nincs pasi addig jó vagyok ha van akkor irány a lecsó. Pedig abszolút rendes udvarias vagyok, barátaim nem is értik hogy-hogy nincs senkim-.- . Nagyon rossz ez az egész, kezdek érzelmileg tropára menni... Miért nem vagyok jó egy lánynak se, ha élvezik a társaságom, miért visszakoznak ha én járni szeretnék velük... Miért ilyen unfair az élet? Most is kitettem a szívem lelkem, és mit kapok? Figy, van barátom, nem kéne többet találkoznunk... Elegem van!!
2011. máj. 25. 02:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Térj át fordítottjára a dolognak.

Ha megtetszik egy csaj,akkor rögtön az elején mond ezt el neki,ne barátkozz,legyen egyértelmű,hogy te igenis férfiként közeledsz.

Kipróbálod néhányszor,levonod a következtetést erről a fajta megközelítésről is és kidolgozod a te lassú víz technikád és az általam ajánlott durr bele technika közötti arany középutat.

2011. máj. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Honnan írsz, és hány éves vagy?


20/l

2011. máj. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Budapest 19/f

Hát volt olyan is hogy azonnal megmondtam meg hogy taktikázni próbáltam... de nem jött be. És ezeket a barátságokat én "végigudvaroltam" szóval én nyitok csak ők meg nem törődnek vele....

2011. máj. 25. 02:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Basszus, akár én is írhattam volna, csak én 31 vagyok... :-/
2011. máj. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert csak libákkal ismerkedsz. Sajnos ritka a normális nő, szóval ha libát tartasz akkor tarts többet vagy egyet se, mert egy libát nem lehet felnevelni, nem kutya.
2011. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sorstárs 19/f Kitartás
2011. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kész minden életkedvem elment.. a kitartás elfogyott :S
2011. máj. 25. 15:18
 8/9 Tyler913 ***** válasza:

Ujabb delikvens...

Masokkal ellentetben en nem nyugtatlak azzal,hogy biztos a csajok voltak ribik,meg hogy az elet unfair,es majd biztos jon egy aranyos lany,aki ertekeli a szemelyiseged,mert ez maszlag."A hiba az On keszulekeben van."


A leiras alapjan tipikus jofiu vagy,es puncsolsz hogy szeressenek.Csakhogy ez nem igy mukodik.Egy lany szeretetet es vonzalmat nem lehet megvasarolni ugy,hogy mindenaron kedveskedsz neki,igazat adsz,egyetertesz,stb.Ezzel csak azt mutatod ki,hogy gyenge vagy es kiehezett,es hogy a lanyt tobbre tartod magadnal.Marpedig ez nekik lohaszto.


Tudom,paradox,de a legtobb csaj osztonosen arra gerjed,ha egy ferfi magasabbra ertekeli onmagat naluk.Es ez nem azt jelenti,hogy legyel bunko es tiszteletlen,hanem hogy legyel tokos,legyen meg a sajat velemenyed es ne akarj mindenaron megfelelni nekik,hanem Te iranyitsd oket.


Hol hallottal olyat,hogy egy lany azert szeressen bele egy sracba,mert az rendes es udvarias?En soha,sehol.A lany vonzalmat az valtja ki,ha a meglatja benned a ferfit,aki hatarozottan vezeti ot,aki biztonsagot ad,es megmondja,mit csinaljon o (a no).


Ha kiteszed szived-lelked,azzal csak azt mutatod ki,hogy ketsegbeesetten szukseged van a lanyra= nem vagy alfa,nem vagy sikeres,nem vagy jo befektetes egy lanynak.Nem csoda,hogy fakepnel hagynak.


Ha csajozni akarsz,ideje,hogy lelazulj,es hogy leszalljanak a tokeid.Melegen ajanlom Vin DiCarlo Attraction Code cimu konyvet,nagyon sok mindent tanulhatnal belole.

2011. máj. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te magad is megválaszoltad.

önfeláldozó hülye .....

Szánalmas,hol van manapság a férfi büszkeség???

Kb a béka segge alatt,szedd össze magad.

A kevesebb néha több

2011. máj. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!