Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bizonyíték arra, hogy...

Mi a bizonyíték arra, hogy inkább Fidesz közeliek kaptak trafikot?

Figyelt kérdés
Van -e bizonyíték, hogy fideszesek kaptak inkább trafikot? Én úgy tudom sok baloldali is nyert pályázatot. Szerintem az nem bizonyíték, hogy egy baloldali trafikos, aki nem nyert a trafikpályázaton, az azt mondja hogy Kis Pista a faluba fideszes és ő biztos azért kapott trafikot
2013. júl. 1. 18:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Parancsolj! Jó olvasgatást!


[link]

2013. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

nálunk a városban 2 társaság kapta meg a 29 dohánybolt mindegyikét. mind a 3 illető és családja bizonyithatóan volt fideszes politikus, vagy kocsmapajtások 100éve vagy rokon. de a vagy helyett irhatnák és-t is. nekem ez elég bizonyíték. ahol szoci kapott az csak azért lehtett mert ex szoci volt és mostmár fideszes.


hála jó égnek a mai nappal nálunk 1 sem birt megnyitni mert szegények olyan sötétek hogy 2 honapja kilincselgetnek a kocsmákba meg a boltokba hogy hogyan müködik a dolog. azok meg ugy elzavarták öket hogy azota sem térek magukhoz

2013. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%

ott volt a szekszárdi hangfelvétel is.. sok egyéb mellett, olvasgass errefelé is.

[link]

2013. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Nincs semmi bizonyíték. Dehát egyesek ufókat is látnak...
2013. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy tudom sok baloldali is nyert pályázatot."


Akkor te nagyon rosszul tudod.

2013. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%

" Nincs semmi bizonyíték. Dehát egyesek ufókat is látnak..."


Tételezzük fel, hogy a nyád sincs. Akkor téged ki ellett meg?

2013. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%
Az apja.
2013. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%

Nyert baloldali is, legutóbb olyan információm voltak, hogy 4 MSZP-s és 2 Jobbikoshoz köthető nyert.

Ők lehetnek, akik erősítik a szabályt, vagy a politikai vonatkozásukon kívül is "jó emberekkel" ápolnak megfelelő baráti viszonyt.

2013. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
6-os és 7-es, na kb. ilyen érveitek vannak a trafikoknál is. De ha valaki annyira mélyen van az intellektuális alföldön, mint ti, nem is képes többre.
2013. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyi bizonyíték van, akkor hajrá, irány a rendőrség feljelentést tenni. Hiszen bűncselekményről van tudomásotok, amit kötelesek vagytok jelenteni, hacsak nem közvetlen hozzátartozótok követte el. Különben bűnrészesek vagytok...
2013. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!