Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veres Eu biztos, és azt sem...

Veres Eu biztos, és azt sem tudja hogy felső vagy középfokon fog Angol nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Másokat kritizálsz, közben te magad sem tudsz még helyesen írni sem (vesszőhibák). Ejj, ejj.
2009. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és majd elfelejtettem. Az angol ebben az esetben kisbetű. ;)
2009. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy a kérdésfeltevő nem tud helyesen írni, de veres ettől seg.gfej marad.
2009. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Másokat kritizálsz, közben te magad sem tudsz még helyesen írni sem (vesszőhibák). Ejj, ejj.



Nem zavar hogy kérdő jellegű a mondat?

2009. okt. 15. 20:57
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem ártana, ha te is megtanulnál!


Másokat kritizálsz, közben te magad sem tudsz még helyesen írni sem (vesszőhibák). Ejj, ejj.


Másokat kritizálsz, közben te magad sem tudsz még, helyesen írni sem (vesszőhibák). Ej, ej.

2009. okt. 15. 21:01
 6/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a kérdésfeltevő nem tud helyesen írni, de veres ettől seg.gfej marad.


Egy nem normális MSZP-SZDSZ fan, aki ha nem tud mit mondani, akkor idegből vessző hibákat keres, és ugyan olyanokat vét. Persze az nem baj, ahogy az sem hogy olyanok fognak az érdekünkben lobbizni, akik egy egyszerű protokollbeszélgetést nem képesek lezavarni. Akkor hogy fog majd menni a kilincselés?

2009. okt. 15. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

LOL

Ez nagyon durva.

Most komolyan arra próbáltál utalni, hogy egy kérdő mondatba nem kellenek vesszők?


Na meg ahova az én mondatomba beillesztetted (a 'még' után), az akkora baromság, hogy ilyet még nem láttam.


És még én keresek mániákusan hibákat. Én legalább nem találok nem létezőket.

2009. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Egyébként pedig, Veres mióta Eu biztos?


(Ha már az a vád ért, hogy semmibe nem tudok belekötni.)

2009. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés nagyon jó! Mintha csak egy sablonos kabarétréfa lenne ez az egész. De nem, ez Magyarország 2009-ben. És hogy fokozzam a humort, Veres valahol azt nyilatkozta, hogy nem tolmácsnak megy az EU-ba!
2009. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Még mielőtt egyoldalúvá válna a vita: Balczó Zoltán Jobbikos EU-képviselő sem tud angolul egy árva szót se... :)De ezt nem gonoszságból mondom, megesik. Elvileg az EU minden tagországának a nyelve az EU hivatalos nyelve is egyben. Egyébként nem vágom, ki az a Veres, csak gondoltam szólok. :)


A helyesírásról: a kérdés nyelvtanilag hibás, aki vitatkozott vele, az meg fölöslegesen ismételte meg a "sem" szót, de a legmókásabb a kérdező "javítása" volt, amiből meg egy tökéletesen értelmetlen mondat született, rossz vesszőhasználattal és szintaktikailag hibás szerkesztéssel. :)


További jó mulatást!

2009. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!