Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nincs üldözési mániátok...

Nektek nincs üldözési mániátok ebben az országban?

Figyelt kérdés

Lassan kezdek megbolondulni. Mindenki kötekedik, mindenki csak azt lesi, hogy a másik embernek mi a gyenge pontja, hogy bele tudjon kötni a másikba, miért az egyik lábammal lépek előre és miért nem a másikkal, miért úgy veszem a levegőt, ahogy, miért úgy állam a hajam, ahogy áll, minek csinálom ezt, minek megyek oda, miért az a ruha van rajtam, ami...


Kezdek begolyózni. Más is van így vagy csal nálam van ez és én vagyok paranoiás és ez teljesen normális?



2013. júl. 3. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem, hogy itt Magyarországon a legtöbb embernek nem az a fontos, hogy ő mit csinál, hogyan él, mit tud elérni, hanem azt, hogy a másiknak mije van, a másiknak ne legyen jobb. Nem egyszerű irigységnek mondanám, attól azért kicsit több. Én próbálok nem ilyen lenni, és másokat eltéríteni ettől a nézettől, de nem sok sikerrel :)
2013. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi ilyen érzésem.
2013. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem normális, de te sem vagy az :)


Miért foglalkozol más véleményével? Nem tetszik neki valami? KI A FENÉT ÉRDEKEL? Pukkadjon meg, ahol van.


Erre van egy szöveg: "Az érzelmek fontos dolgok. Miért pazarlod értéktelen emberekre? Ha valakire dühös vagy, az azt jelenti, hogy ő valamiért fontos neked - ismeretlen, névtelen senkire minek haragudni?"


Fogadd meg, sokkal egyszerűbb lesz az életed - és sokkal boldogabb :D Akinek az az élete, hogy másokat ócsárol, azt még sajnálni is fölösleges. Legyen boldog, neked van jobb dolgod is, gyanítom...

2013. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy domináljanak.

Beszélj mély hangon és határozottan és keveset.Viselkedj úgy, hogy ne adj esélyt a sok basaparasztnak, hogy csicskájának nézhessen téged egy pillanatig is.

Éreztesd velük az önbizalmadat , összeszedettségedet és azt ,hogy a helyzet ura vagy stabilan állsz a lábadon a tudásodra , tapasztalataidra és a lelki és testi erődre támaszkodva.


A sok kioktatni akaró ,nagyokos(köztük lehet jómagam is) kicsinyességeire a megfelelő válasz:BAGATELL.


Remélem a jószándékommal segíteni tudtam.

2013. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szimbolikus tőke világában élünk egyébként... mások véleményét nem lehet figyelmen kívül hagyni, de meg kell tanulni ezeket diplomatikusan leszerelni, egyébként kétlem, hogy ismeretlen emberek tőled ilyeneket kérdeznének, aki pedig ismer, és megkérdezi, talán mit szólsz ahhoz, hogy érdeklődik... ha mindenki keresztülnézne rajtad, akkor meg azért rinyáznál, hogy ebben az országban senki senkivel nem foglalkozik...
2013. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs üldözési mániám, csak ha c típusú állampolgárok jelennek meg a színen.
2013. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!