Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell tűrnie a szélsőjobb...

Miért kell tűrnie a szélsőjobb propagandáját a gyerekeknek? Ez tényleg normális?

2013. júl. 3. 16:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
86%

Jobbikos vagyok de ezt a polgármestert én sem találom normálisnak.

Túl fanatikus ,amit csinál az már sok....

2013. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
89%

Nem, abszolút nem normális.


Oldaltól függetlenül undorító a politikát (illetve nem is a politikát, hanem az egyéni politikai hitvallást) már általános iskolában a gyerekekre kényszeríteni, főleg mert szerintem a legtöbbje toronymagasan leszarja ezt.


Ez a szittya vajákosnak öltözött bohóc meg egy egészen új fénytörést ad az emberi hülyeségnek.

2013. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos rengetegféle propagandát kell tűrnie a gyerekeknek...Megint sajnos a legtöbbjüket ez el is torzítja.
2013. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
85%
Mert nincs, aki megakadályozza. A kormány a saját törvényeit sem tartja be. Elvileg a történtek törvénytelenek, de az iskolafenntartót nem zavarja.
2013. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
20%
Hogy ellensúlyozza a tévéből áradó magyarellenes propagandát, aminek következtében sokan szélsőjobbos dolognak tartják a hazafiságot.
2013. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ez az "ember" nem normális az biztos. De volt már ilyen kérdés.
2013. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
89%

Igazából semmilyen propagandát nem kéne tűrnie a gyerekeknek. Sőt, papíron az iskola mindig politikamentes volt és az is lesz.


A videón látható történet egyáltalán nem normális.

2013. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
14%

Nem értelek titeket. A videóban két kérés szerepel:


1, tiszteld a hagyományokat

2, állj vigyázzba a Himnusznál



Egészen konkrétan melyikkel van problémátok?

2013. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
85%
Egyikkel sem. Régen nekünk is tisztelni kellett a hagyományokat és vigyázzban kellett végigállni a himnuszt. A tálalása nem tetszik.
2013. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
92%

Nekem két problémám van:


1. A "nagy magyar" beszélő nem tiszteli a saját anyanyelvének szabályait: a -ban/-ben ragok helyett a -ba/-be ragokat használja. Ezzel rossz példát mutat a hallgatóknak is. (E ragok helyes használata az általános iskolák 2. osztályának nyelvtan tananyaga; a jelenlevő gyerekek láthatóan ennél nagyobbak, tehát remélhetőleg észrevették a hibákat.

("EbbeN a hazábaN...")


2. A szöveg valóban propagandisztikus.

A "mocskos liberálisok" és a "b zifelvonulás" kifejezések használata pedig gyermekek előtt MEGENGEDHETETLEN.


Nem tudom, ki ez a figura, és azt sem, hol zajlott ez az esemény. De amennyiben esetleg ez egy iskolai rendezvényen történt, fel kellene jelenteni őket.


Megj.: A rendszer nem engedte elküldeni a választ, pedig a 2.-ként kifogásolt szóban az u betű helyét kipontoztam. Üzenet: "Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! ..."

Tök jó...

De ez is azt mutatja, hogy ilyen szavakat kiskorúak előtt NEM lehet használni.

2013. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!