Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a szélsőjob...

Miért van az, hogy a szélsőjobbosok Nyugaton a bevándorlókat utálják, nálunk meg a kivándorlókat? És miért köthetőek a magyar szélsőjobbhoz egyéb "kommunista" vonások is pl. ez az állandó egyenlősdi?

Figyelt kérdés

A magyar szélsőjobbosok többsége gyári munkás vagy közmunkás és azt szeretné, ha az állam közbelépésével őmaga is annyit keresne, mint a vezérigazgató, vagy még "magyarosabban": Rángassa le az állam a vezérigazgatót az ő szintjére. Mindemellett gyűlölik a kivándorlókat.


Ez a jellemvonás nektek nem ordítja a képetekbe azt, hogy "KOMMUNISTA!"


Hogyhogy a magyar szélsőjobbosok ilyen ellentmondásos dolgokat képviselnek és szélsőjobbosnak nevezik magukat, nempedig szélsőbalosnak?



2013. júl. 2. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Ez hülyeség.


Én Jobbikos vagyok ,de én és a többiek nem gyűlöljük a bevándorlókat.

A kormányokat gyűlöljük akik nem képesek olyan életszínvonalat csinálni , hogy megérje itthon maradni.


Nem , nem hiszünk ebben a kommunista egyenlőséges hülyeségben.


A Jobbik skandináv féle rendszert akar.

Ebben személy szerint nagyon nem értek vele egyet ,de van 1 dolog amiért muszáj rájuk szavaznom.


A szubkultúra része sem vagyok.

2013. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
kivándorlókat*
2013. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

"A magyar szélsőjobbosok többsége gyári munkás vagy közmunkás"


Fú akkor nem a Jobbik vezet az egyetemisták körében ugye? A kivándorlókat a franc se utálja. A vezérigazgatók horribilis fizetését (állami cégek esetén)csökkenteni pedig nem hiszem hogy ördögtől való elképzelés lenne.


A kérdés egyébként tökéletesen megszerkesztett és kigondolt, bár helytálló megállapítást még nem találtam benne de biztos azért mert jól eldugtad.

2013. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Azért mert a kádárimádó nyuggerek Borsodban nem szavaznának a dzsobbikra, ha nem lennének kommunisták. Egyébként ez áll a többi pártra is, egy kicsit mindegyik komcsi.
2013. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Egyszerűen össze vissza baromságokat írsz.

Van egy minta vezető média akitől az infóid veszed és ezt suttogják neked. Te meg mivel ezzel könnyem megmagyarázhatsz sok sok olyan dolgot amit nem értesz szívesen magadhoz veszed az életvizét!

Persze a valóság teljesen más.

A Jobbik szavazói valójában az ifjú értelmiség rétegeiben az előkelő 2. helyet foglalják el a magyar politikai palettán. A felső iskolákban még ennél is előnyösebb 1 helyezést. A középfokú végzettség esetén megelőzik a Fideszt. Az az teljese képtelenség amit állítasz.


[link]



Állandó egyenlősdi??

Mi a francról beszélsz te?

2013. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Se a bevándorlókat, sem a kivándorlókat nem utálom, csak elegem van abból, hogy a kormány folyamatosan csinálja a hülyeségeit, hibáikat pedig nem látják be.


Én már úgy érzem, hogy olyanok vagyunk, mint aki sehallselát, mégis egy aknamező közepén ugrándozik.


Egy Jobbikos.

2013. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Fú akkor nem a Jobbik vezet az egyetemisták körében ugye?"


Az egyetemisták körében az LMP vezet.

2013. júl. 2. 23:44
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Az LMP? Ajánlom az alábbi INDEX cikket ami garantáltan nem a Jobbik irányában elfogult.


[link]


Na most kérlek magyarázd el hol vezet az LMP.


Továbbra is keresem a kérdésben és a válaszban is a helytálló megállapításaidat de még mindig nem találtam egyet sem. Ilyen szintű hozzá nem értéssel nem kéne erőltetni a kérdések kiírását. Sőt a politikai témát sem.

2013. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha a jobbikosok komcsik, akkor jól titkolják. Nekem négy jobbikos ismerősöm van, de mind a négy ugyanúgy szidja a komcsikat, mint a cigányokat, a zsidókat meg a bvzikat.
2013. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az átlag Jobbik azokat nevezi "kommunistának" akik az MSZP-hez köthetőek és mindent privatizálnak, ergó vadkapitalisták. Ők maguk meg egy olyan nemzeti utópiáról álmodoznak, ami egy az egyben a szovjet kommunizmus, csak nacionalista is.
2013. júl. 3. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!