Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi kormánypárt (ok)...

A jelenlegi kormánypárt (ok) miért ennyire ellenséges (ek) velünk melegekkel?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon elszomorít, amit a kormánypártok kommunikálnak a homoszexualitásról, amelyből többet olvashatunk a fent linkelt lapon is. Természetesen a felvonulással kapcsolatban jelennek meg ehhez hasonló cikkek, de szerintem a hangsúly korántsem a felvonuláson van. Kormányzati szinten "b...znak", nem ismernek el minket családként, nem tesznek semmit a melegekkel szembeni agresszió ellen, genetikai hulladéknak neveznek stb.


Nekem igenis a párom a családom, ha elismerik ezt, ha nem. Együtt kelünk, fekszünk, tervezünk, ugyanúgy élünk, dolgozunk, mint bárki más. Mik vagyunk akkor, ha nem család? Éljük le egész életünket önmagunkat és másokat becsapva boldogtalanul csak azért, hogy sötétközépkori keresztény nézeteket életben tartsunk?


Egyébként összességében eredményesnek tartom a kormánypárt elmúlt 3 évét, gazdasági tekintetben nagyon jelentősen javult az ország helyzete, de a melegséghez való hozzáállás miatt kétszer is meggondolom, hogy szavazok-e ismét rájuk.


26/F (meleg)



2013. júl. 3. 20:28
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
35%

Figyelj, NEM ÉRDEKEL SENKIT!


Itt a lényeg. De ti felvonulgattok, meg direkt felhívjátok a figyelmet magatokra. Ezt unjuk már. NEM ÉRDEKEL HOGY MELEG VAGY. Te dolgod. De ne próbáld reklámozni, mert attól, hogy te természetesnek érzed, nem az.

2013. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
58%

"nem tesznek semmit a melegekkel szembeni agresszió ellen"


Mikor ért téged támadás amiatt, mert meleg vagy? Vagy az az agresszió, hogy pár fórumon anonim módon szidják a melegeket? Hidd el, a magyarok többsége pont lesz*rja, hogy hetero vagy meleg valaki, engem is teljesen hidegen hagy.

Persze vannak páran, akik kimennek tüntetni, de a nagy többség nem foglalkozik ezzel.

2013. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
34%

a legtöbb ember valóban tesz rá, hogy valami hetero vagy homo.


2 dolog van amit nem tud a legtöbb ember elfogadni. Egyik a házasság (ezt többnyire a vallásosok) a másik a gyerekvállalás. Ezt utóbbit én is ellenzem.

2013. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
52%

Nem a kormánypárt ellenséges a b*zikkal.

Én vagyok ellenséges. Az emberek ellenségesek.

A kormánypárt csak adaptálódott az igényekhez.

Ha megnézed, a fidesz annak idején egy liberális párt volt. Azonban mikor észrevette, hogy inkább egyfajta "nemzeti", "keresztény", "konzervatív" pártra van igény, szépen elkezdték módosítani a propagandájukat, és átalakultak vérkeresztény párttá. Hidd el, ha úgy látták volna, hogy kommunistának lenni kifizetődőbb, most vörösebbek lennének, mint Rákosi.

2013. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

"De ti felvonulgattok, meg direkt felhívjátok a figyelmet magatokra."

Miért ne tennénk? Hol vannak nekünk azonos jogaink a heteroszexuálisokkal szemben? Házasodhatunk? Fogadhatunk közösen örökbe? Vagy egyáltalán végigmehetünk úgy az utcán egy párként kézenfogva, hogy ne érjenek atrocitások? Na ugye hogy nem. A felvonulással kapcsolatban pedig mindig az erkölcstelen öltözködéssel és viselkedéssel példálóztok, holott az utóbbi években 1 kézen össze lehetett számolni, hogy többszáz felvonuló közül hányan voltak hiányosan, illetve erkölcstelenül öltözve. A hátrányos megkülönböztetés ellen pedig csak van jogunk felvonulással tüntetni, nem?


"...mert attól, hogy te természetesnek érzed, nem az."

De természetes. Orvosilag bizonyított tény, hogy nem betegség, évtizedekkel ezelőtt le is került a betegségek nemzetközi listájáról. A természetben, állatok között is gyakori jelenség, amely többezer év alatt sem tűnt el a fajokból.

2013. júl. 3. 20:48
 6/52 anonim ***** válasza:
71%

Én jobboldali vagyok ,de nincs bajom a melegekkel.

Itt az egyetemen ismerek párat.

A vallásosság igen távol áll tőlem.


A Fidesz túlságosan erőlteti ezt a keresztény micsodát ,pedig anélkül is van élet.



Ne aggódj a fiatalabb jobboldaliak nem problémáznak azon , hogy meleg-e valaki.


Én is "csonka" családban nevelkedtem.


Én gazdaság terén nem tartom eredményesnek a Fideszt.

A cigánykérdésben meg ugyanolyan p_csök ,mint az MSZP.

Ez utóbbi probléma az ország 3 fő gondja közé tartozik.


Mert ha a cigányok elszabadulnak akkor nemhogy meleg jog nem lesz ,de még magyar jog sem.

2013. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
9%

Egyrészt ennek a linknek egy szava sem igaz! Nem tudom hallgatod-e a kormánypartiak megnyilvánulásait, egyik sem szidja a melegeket.


Az viszont tény, hogy a mostani kormány keresztényi alapokra épít, és ahogy Orbán tegnap mondta, a zsidó és keresztény kultúrát követve egy 4000 éves hagyományt követnek azzal, hogy a család EGY férfi és EGY nő. Ezt el lehet fogadni vagy nem, de a Fidesz így is úgy is ezt az elvet fogja követni.

2013. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
30%
Nincs bajom a melegekkel, pont letojom hogy az vagy, de amíg nincs hetero felvonulás, addig meleg se legyen. Amíg a hetero párkapcsolatot hívják házasságnak, addig a meleget ne nevezzék annak, amíg a melegek nem tudnak egymásnak gyereket csinálni, addig ne is fogadhassanak örökbe, mert biológiailag sem véletlenül nem lehet gyerekük.
2013. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
38%

"Házasodhatunk?"

Miért akartok ti annyira házasodni? Az csak egy papír... A heteroszexuális párok is egyre kevésbé veszik komolyan. Amióta a vallásos dogmák, "hagyományok" lassan kikopnak a társadalomból, az élethosszig tartó monogámia helyett kezd is visszaállni a normális, eredeti állapot: a monogámiák sorozata.


"Fogadhatunk közösen örökbe?"

Nem, mert természetellenes.

A tudomány jelenlegi állása szerint egy gyermek egészséges pszichés fejlődéséhez egy apára és egy anyára van szükség. Ne gyere azzal, hogy a gyerekek igen nagy része "csonka családban" az egyik szülővel él, vagy hogy egy homoszexuális pár némely esetben jobb család lehet, jobb szülők lehetnek, mint egy heteroszexuális pár. Irreleváns!


"Vagy egyáltalán végigmehetünk úgy az utcán egy párként kézenfogva, hogy ne érjenek atrocitások?"

Normális helyeken igen. Legfeljebb kissé furcsán néznek rátok, de különösebb atrocitásoktól nem kell tartanotok.


"A hátrányos megkülönböztetés ellen pedig csak van jogunk felvonulással tüntetni, nem?"

Tényleg nem fogjátok fel? Ezzel a felvonulgatással, tüntetgetéssel csak hergelitek az embereket. Azzal, hogy az utcán parádéztok, nem segítetek magatokon. A tüntetésektől nem lesz jobb az elfogadottságotok, csak rontotok a helyzeten.

2013. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
20%

A legnagyobb baj, az hogy az emberekre rá akarják kényszeríteni, hogy a melegek természetes dolog.

Ami egyáltalán nem normális!

A házatokban nyugodtan elintézettek de az nem tartozik senkire se és bele szólása sincsen senkinek. De az már sok, amikor a seggetekben tollal rázzátok a hátsótokat felvonuláson. Ez már számomra elfogadhatatlan!

Ha meglátja egy 5-6 éves gyerek szerinted mit gondol ilyenkor?

Ti akartok gyereket? Milyen élete lesz a szerencsétlen gyereknek szerinted? De ha annyira akarok akkor csináljatok magatoknak!

Minden ember egyenlőnek születik, hogy nektek más kell az a ti dolgotok. De nehogy már nekünk keljen hozzá igazodni egy kisebbséghez.

2013. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!