Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellett volna Gyurcsánynak...

Nem kellett volna Gyurcsánynak az Öszödi beszéd után azonnal lemondani?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekelnek az igazság meg a hazugság beszéd teóriák. Engem egy érdekel! A párt választási esélyei miatt nem kormányoztak és csak a hitelfelvétel böszmeségét gyakorolták évekig. Ennél több nekem nem kell hogy az aktuális kormány úgy komplett távozzon ha ez kiderül.
2013. júl. 4. 00:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%
Milyen beismerés???? A haverok előtt zárt körben előadott beismerés. Komolyan ennyire ízlik Fletó kukija?
2013. júl. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kit érdekel a beismerése vagy hogy igazság vagy hazugság volt! Engem az érdekel hogy nem csináltak semmi és mivel a semmittevés sokba van, no meg a probléma elfedése, ezért megölték az ország gazdaságát a hiteleikkel.


Gondolkodni kellene.

Engem felvesz egy cég, és kirak ép veznek, és csak 1-2 hétig nem megyek oda. Úgy ki B mint a macskát, ha meg valamit elcsösznek a szakik vagy az alvállalkozók még le is perelik rólam.


Ezen az egyszerű eseten mérföldekkel léptek túl, mert agyba főbe hazudoztak és ámítgattak minket az Eu t és akit csak lehetett.

2013. júl. 4. 06:51
 13/16 anonim ***** válasza:
Pontosabban nem Öszödön, hanem nyilvánosan kellett volna elmondania és utána nem lemondani.
2013. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát le kellett volna!


Még a plagibá is lemondott a botrány :)

De hát ennek a k.rv@országozós bohócnak fontosabb volt a hatalmonmaradás.

2013. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

" valaki az igazat mondja akkor mondjon le? ha

valaki 20éve hazudik az meg legyen hatalmon

(O.V)

elég jó jövöképed lehet a következő

válsztásokra"


Hát ahogy elnézem a tiéd sötétebb.

És milyen "igazat"? Mert egy zárt ülésen mondta, csak nem gondolt rá, hogy valaki kiszivárogtatja? Na az valóban igaz volt, hogy nem csináltak semmit. :)


Ugyan már! Jobb helyeken a k.rv@országozásért lerángatták volna az emelvényérõl. Ez az alak nem való a politikába, ez bebizonyosott! Ilyen trágár nyilatkozatokat még a vitya sem enged meg magának a bohóc fõnököddel ellentétben.

2013. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Joe Makepeace ***** válasza:

Összeugrott a grafika!

Szóval a válasz NNNEEEEMMMMMMM!!!!!!

2013. júl. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!