Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegek általában itthon is...

A melegek általában itthon is hagyományosan baloldali szavazók?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a cikket olvasom jelenleg, és ennek kapcsán fogalmazódott meg bennem a kérdés: az LMBTQ-emberek általában baloldali pártokkal szimpatizálnak? Ugyebár a Jobbik kifejezetten deviáns dolognak tartja a homoszexualitást, a KDNP (és a Fidesz is) tartózkodó a témában, s az MSZP, az Együtt 2014, a DK és az LMP az, amelyek kiállnak és támogatják az LMBTQ-emberek jogait.


2013. júl. 5. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem igen.

Nagyban függ, hogy az a homoszexuális milyen típusú ember.


Bár, én ismerek 1 meleget aki a Jobbikra szavaz, de csak a cigánybűnözés miatt.

2013. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
69%

Ööö, "iithon is"??? És ezt így melyik kisujjból?


Nem tudom feltűnt e már, hogy a Fidesz nagy tanácsadója, minden idők legnagyobb anti-liberalistája (egész élete csak erről szól), Mr. Finkelstein meleg. Na, akkor ebből kiindulva? vagy simán statisztikai átlag alapján mekkora eséllyel nincsen bármelyik pártban vagy azok szimpatizánsai között homokos? Még az azok ellen leginkább fellépők között is?

2013. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen, a jobboldali konzervativizmussal nem fér össze a dolog. Bár a verebek azt csiripelik, hogy a leghangosabb ellenzők között akad a legtöbb látens ;)
2013. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Mint minden általánosítás, ez is baromság. de itt írták hogy a melegség nem fér össze a konzervativizmussal na de akkor hogy van az hogy a fideszben meg a jobbikban van a legtöbb ratyi képviselő? ;)
2013. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

Persze hogy azok! Mert a komcsik azok akik mindig ígérgetik nekik hogy ha ránk szavaztok akkor ez lesz meg az lesz.


Már csak emiatt is remélem hogy sose kerül hatalomra többet az MSZP. És remélem hogy hiába vesznek részt a meleg felvonuláson.


Ezek néhány szavazatért, meg is ba..atnák magukat. Szégyen.

2013. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!