Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az hogy magyarorszá...

Mit jelent az hogy magyarország nemzetközi gyámság alá kerülhet? Mindenhol ezt hangoztatják de nem tudom mit is foglal ez magába.

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Ezt csak a zsidesz hangoztatja. És egy baromság. Csak megfigyelnek bennünket mert sok antidemokratikus törvényt fogadott el a kormány.
2013. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudni, mert a kormánypárti sajtó kivételével ilyenről senki nem tud.
2013. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Azt jelenti, h idegenek, külföldről irányítanak minket. Viszont nem kerülhetünk nemzetközi gyámság alá, mert már az alatt vagyunk, amióta beléptünk az EU-ba.
2013. júl. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Ez csak a Fidesz és a Jobbik baromsága! Az EU azért kritizál, mert a kormány megszüntette a jogállamot, egypárti hatalmat épít, szembe megy az általunk is elfogadtott Uniós törvényekkel.
2013. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Az EU azért kritizál, mert a kormány megszüntette a jogállamot"


Annyira nincs jogállam, hogy mindjárt érted jön egy narancsszínű Volga és elvisz ,mert szidtad a rendszert, meg a vezért.


Nem vagyok Fideszes ,de szerintem, nevetséges ez az ajvékolás ,mely szerint nincs jogállam, diktatúra van...stb


Akik ezt mondják, még nem éltek diktatúrában, vagy nem jártak nem demokratikus országban.

2013. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék "gyámság" alá tartozni.

Aki igen az mehet önként és dalolva!

2013. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a nemzetőzi szervezetek kritizálnak valamit, és ennek hatására csak egy félmondat, vagy egy vessző bekerül a magyar tőrvényekbe, az megengedhetetlen, mert akkor tulajdonképpen ők hozzák a tőrvényeket.


Az ilyen külföldieket a magyar titkosszolgálatnak Magyarországra kellene csempésznie, /mint ahogy Adolf Eichmannt is/


és az itthoni bíróságnak elítélnie. /mint ahogy Adolf Eichmannt is/

2013. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ezért senki nem szólna egy rossz szó sem, hogy jogos volt- e vagy sem, mint ahogy Izraelnek se szóltak.
2013. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretek a fidesz alá tartozni mere is kell meni hozá?
2013. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!