Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a magyar politikusok...

Csak a magyar politikusok ennyire ostobák?

Figyelt kérdés

Tegnap Szlovákiában jártam, és mint észrevettem, a falvakat úgy oldották meg, hogy a cigányságot a falu előtt, vagy után telepítették ki. Így gondolom nagyobb a nyugalmuk a városban élőknek.


Mint borsodi lakos kérdezem, hogy csak a mi politikusaink ennyire szemetek, hogy direkt ingyen lakást adva nekik a magyar emberek közé telepítik őket, hogy ellehetetlenítsék az életüket? Aztán lemegy az ingatlan ára, eladhatatlan lesz a lakás/ház, ott ragadnak az emberek, és az életüket meg pokollá teszik.


Ismertek más országokat is, ahol a tisztességes polgárokkal csesznek ki ilyen formán? Szlovákia fejlettebb ilyen szempontból, vagy a vezetőik tisztelik annyira a polgárokat, hogy nem teszik tönkre az életüket szánt szándékkal, vagy csak én jártam Szlovákia "jó" részén?



2013. júl. 8. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Igazából az a vicc, hogy Szlovákia bármit csinál (cigánytelepeket falaz körbe, nyelvtörvényeket hoz, állampolgárságot koboz el a 21. században az EU-ban), az Európai Unió meg sem mukkan egy szóval sem.


Ha mi teszünk valami hasonlót, még ha csak egészen mérsékelten is, akkor már egyből nácik vagyunk és kirekesztőek. Ez a különbség.

2013. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Szlovákia, kormánya gyakran fasizmusra hajazó dolgokat csinál, még sincsenek csesztetve.


Biztos nincs olyan sok hazaáruló meg cigánytenyésztő politikus, mint itt.

Ott képesek észrevenni a cigányproblémát nem úgy, mint Bajnai meg az MSZP....sok agyhalott.


A roma aktivistákat ,jogvédőket is igyekeznek korlátozni.Ami szintén pozitívum.

2013. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van ebben van valami amit mondtok, de hogy miért van ez, azt már nem tudom. Mi lettünk itt kikiáltva a nagy rasszistának, tuti valami lejárató kampány.


De sokkal egyszerűbb lenne nem szétszórni a magyarok kárára őket, hanem úgy csinálni mint a Szlovákok. A politikusaink simán megcsinálhatnák, és hivatkozhatnának Szlovákiára, hogy náluk is ez van, és ők is EU tagok.


Nemcsak a lakosságnak lenne jó, hanem szerintem bűnüldözés szempontjából is sokkal jobb lenne, ha egy helyen lenne az összes. Sokkal könnyebben lehetne megtalálni őket így egy csoportba, minthogy külön vannak.


De a 2. hozzászólónak igaza van, a baloldali kormányok valamiért nagyon szeretik őket. Lehet amiatt nem lépnek semmit, és semmi köze az EU-nak ehhez. Esküszöm a baloldal akkor érzi jól magát ha a magyarnak nem jó, ez kész vicc.

2013. júl. 8. 12:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is.


A városi cigányokat akik problémásak azokat meg egy panel tömbbe.

És köréje meg falat emelni.A bejáratokhoz rendőrt állítani.


Pont, úgy , mint a Kassa Lunyik 9 esetében.

2013. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem ismertem ezt a Lunyik 9-et, de rákerestem találtam is valami sz*rt TV2-ős videót. Csak a riporter miatt szar a videó egyébként, kicsit nem e világban él a faszi.


http://www.youtube.com/watch?v=iB11GVKTK1w


Na igen ezt mondom, a Szlovákok legalább tesznek valamit. Bár ha a magyar politikusok nem tennének semmit is jobb lenne, de ugye a magyar politikusok kárt csinálnak.


Ahogy a videóba is hangzik a nyugati gazdag országok sem tudnak mit tenni ellenük, ott még a kitoloncolás segít, de ugye akinek itthon, vagy Szlovákiában, vagy bárhol állampolgársága van, akkor azt megszívták. Kanadából is amíg tudták hazazavarták őket.


Úgy látom itt még a baloldali kormányok szaporító programjai a legrosszabbak, legfelelőtlenebbek, és a legkártékonyabbak. A videóba is mondták 20 gyerek te jó ég, hogy lehet valakinek annyi gyereke. Minden családba van vagy 8. Meg minek csinálnak ennyit, ha ilyen a körülmény? Á ezt soha az éltben nemfogam megérteni.

2013. júl. 8. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!