Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a tűzoltókkal most?

Mi lesz a tűzoltókkal most?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Hát én azt hallottam, h megszűnnek, és a rendőrség fog tüzet oltani ... végül is takarékoskodni kell ezekben a nehéz időkben.
2009. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A rendőrség ??? Az azért vicces lenne :) Az a baj, hogy pont az egészségre és a biztonságra kellene a legnagyobb hangsúlyt fektetni, de ebben az országban megdögölhet mindenki.
2009. okt. 18. 13:27
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Fel kellene gyújtani jó néhány cigány házat és lakást, úgy egyből megszavazná az országgyűlés a tűzoltóság fenntartását!
2009. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Na de oda is ki szoktak menni oltani ?
2009. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

De azért van annyi racionalitás abban h a rendőrség vegye át a feladatot, hogy

-úgyse csinálnak semmit egész nap ... ráérnek arra a napi pár riasztásra kimenni

-így akkor elég nagy öszeget takaríthat meg az ország, hiszen a tűzoltóság is "csak van" és a napi pár riasztáson kívül csak pihennek, kártyáznak, na meg amitől a falnak megyek, zászlókat tesznek ki az oszlopokra, aztán jónapot, kb ennyi, na most ehhez nem kell egy külön szervezet


Tudom, hogy ez így megint leépítés és munkahelyek elvesztése, de legalább racionális lenne sok minden, hiszen valljuk meg, nem nagy tudomány azt a slagot megfogni, és akkor így a rendőrök nem csak a kocsijukban fognak ücsörögni és semmit se tenni, hanem a 12 órás szolgálatban 4-5 alkalommal még csinálnak is valamit !! Sztem abszolút jó megoldás.

2009. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát ez elég nagy marhaság. Gondolkozzatok már! Két külön egyenruha, autó stb. Ehhez a rendőrségnek nem lesz köze. Kacsa az infó,
2009. okt. 18. 19:10
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Miért? A határőrséget is oda csapták. Most majd a tűzoltóságot akarják oda csapni, sztem nincs ebben semmi info, ne szórakozz már, itt alegkevesebb az egyenruha kérdése, számold ki mennyibe kerül az éves szinten és mennyit takarítanak meg ha megszűntetik a tűzoltóságot egy évben!

hatalmas megtakarítás!!! Gondolkodj el !

2009. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Mekkora baromság!

Teljesen külön szakma, vagy holnaptól az agyműtét is járőr feladat lesz?

2009. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
89%

Beszéltek hülyeséget azt sem tudjátok miről szól a tűzoltóság!

Mindenki azt hiszi,hogy egész nap pihennek, fociznak, stb.,de ez nem így van.

Akik azt a kommenteket írták,hogy "nem csinálnak semmit",azok menjenek be egy Hivatásos Tűzoltóságra és ott biztos szívesen elmesélik,megmutatják ,hogy mit is csinálnak egész nap!

2009. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nem vagyok tűzoltó, de láttam ahogy s amit csinálnak!!!!


csömöri tűzesetnél, egy pillanatig nem haboztak, megjöttek a teherautóval, legurottak és egyből futottak be a tűzbe, pedig ők nem kapnak se hálapénzt, se egy köszönömöt, mindneki ideges ha baleset van, csak üvöltenek velük! én nagyon tisztelem őket, és aki fikázza az csinálja jobban havi 130ért úgy h az életével játszik...

2010. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!