Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon kellemetlen lenne a...

Nagyon kellemetlen lenne a magyarságnak, ha a 2/3-os parlamenti többsége ellenére Orbán valamiért elvesztené a jövő évi választásokat?

Figyelt kérdés
Azért az nagy égés lenne.
2013. júl. 9. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne sokkal rosszabb, mint ha megnyerné.
2013. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
El fogja.
2013. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 rémuralom ***** válasza:
100%
A jelenlegi parlamenti státusznak semmi köze a következő választás eredményéhez. A magyarságnak pedig nem lenne kellemetlen, csak a Fidesznek meg a szavazóinak.
2013. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Oké,igaz 1994-ben is volt akkoriban Hornéknak az MSZP-vel 2/3-os győzelmük.Ők ugyanigy elvesztették a következő választást,és 1998-ban jött az első Fidesz.

Úgyhogy nagyon is valós ez a vízió.

Mi egy váltónép vagyunk,valahogy nekünk semmi nem jó.

2013. júl. 9. 18:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért lenne égés, magyarázd már el.


Erről szól a demokrácia, hogy a választók megszavazzák azt, akik szerintük jók oda.


Szerintem nem lenne égés. Az lenne orbitális égés, ha 99%-os részvétel mellett 101%-os FIDESZ szavazat lenne. Na, az brutális égés lenne.


A kormány leváltása demokráciában egy totálisan hétköznapi dolog, mondhatni, hogy a lényege...

2013. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sir,


A 2/3 nagy bizalom egy demokráciában.Én csak erre céloztam.

Mint mondtam Hornék sem tudtak vele élni,úgyhogy ez várható.Bár a biztos szavazók szerint a Fidesz messze vezet,csak sok a bizonytalan,aki el sem megy.

Igy,ez nagyon a Fidesznek kedvezhet,ha sokan otthon maradnak.

2013. júl. 9. 19:01
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Ha elveszti és a balliberálisok nyernek az is rossz, de ha mard Orbán az is rossz.


Sehogy sem jó.

2013. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Oké,erre én is gondoltam.

Akkor mi a legkissebb rossz?

2013. júl. 9. 19:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A magyarságnak nem lenne kellemetlen, sőt, a javára válna. A fideszeseknek annál rosszabb lenne.
2013. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

A legkisebb rossz?


Az a Jobbik...

2013. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!