Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mesterházy, ha megnyerné a...

Mesterházy, ha megnyerné a választásokat, akkor új pályázatokat Iratna ki a Trafikokra, vagy legalábbis a mostanit elvenné a nyertesektől, egyetértenél vele, vagy hagynád már?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 07:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi honnan tudhatnánk amúgy?

Amúgy nem értem, hogy miért nem lehet szabadon trafikozni. Elvégre szabad ország vagyunk szabad piaccal, miért kell ezt engedélyhez kötni?

2013. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mit nem tudhatsz? A kérdésem, visszaállItanád, vagy most már hagynád Igy működni?
2013. júl. 9. 08:23
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem venné el a koncessziós jogokat, szimplán mert túl sok szavazatot vesztene.


Gondolom szokás szerint megkérné Gyurcsányt, hogy tegye rendbe a pénzügyeket, aki aztán az államcsődbe vezeti az országot, ahol 1 hónappal a vége előtt lemond, majd a következő választásokon újraindul.

2013. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Annyi különbség lenne, h a Fidesz csókosai helyett az MSZP csókosainak lenne trafikjuk.
2013. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Most is van MSZP-s képviselő gyerekének trafikja, személyesen ismerem.
2013. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem hagynám.Itt 20 évre kaptak emberek biztos megélhetést.Egy jó pályázat , személyenként 5 trafik és 20 évig nincs gond,egyes kiválasztottaknak.Ez nekem valahogy b*sztatja a csőröm.
2013. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3.

Hát igen, 5 ezer koncessziós jogot venne el, nem túl sok, ahhoz képest szerintem, hogy hány embert zavar.

2013. júl. 9. 08:53
 8/17 anonim ***** válasza:
oda adná a trafikokat a multiknak, ahogy eddig volt és újhra békesség lenne .... majd újra visszaesnénk a túlzott deficitbe, de az unió engedné pont úgy mint most a franciáknak, portugáloknok (Taveresék, Baroso nem véletlenül kap most ilyen alja munkát, nem véletlenül vádaskodnak )
2013. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

De most őszintén, szerinted mégis honnan tudnánk, hogy mit csinálna Mesterházy 1 év múlva?

Ő sem tudja szerintem, hogy jövő hónapban mit fog tenni, akkor mi így ismeretlenül honnan tudjuk, hogy mit csinál majd jövőre?

2013. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te lehet nem ismered ... de sokan ismerjük az mszp programját elmúlt 20évet elég aktívan végig szenvedtük ... mindig ugyan az volt a cél.
2013. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!