Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a romák indiából származnak...

Ha a romák indiából származnak akkor a magyarok honnan?

Figyelt kérdés
Nem kérek bő beszédet. Csak írd le és kész!
2013. júl. 11. 19:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Onnan, de azt miért nem teszitek hozzá, honnan kerültek oda?"


mert nem ez volt a kérdés. amire te gondolsz azoknak még semmi közük nem volt a magyarokhoz és a turáni, lovas keleti népekhez. még jó hogy nem már a homo erectushoz mész vissza.

2013. júl. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Pro Patria ***** válasza:
15%

Kedves 23:08-as válaszoló!


Az későbbre igaz. A magyarok nem tartoztak származásilag az uráli népelemek közé. És a Kérdező erről tett fel kérdést.

Vitába nem fogok szállni veled - kismillió helyen kifejtettem már, és gyanítom, semmi értelmes, logikusan felépített érvrendszer nem születne.

Ígyhát csak így, sommásan mondom.

2013. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Az ural hegységbőll. Bene van az őszes tőri kőnyvben
2013. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Pro Patria ***** válasza:
88%
Könyörgöm, fejezd már be ezt a látványosan borzalmas helyesírást! Mit akarsz ezzel elérni?
2013. júl. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
India nagybetű, magyarország kicsi.
2013. júl. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Úr Isten!!! Azt kértem hogy nem kérek bő beszédet!!!


Én Indiából származom, és azért tettem fel kérdésemet, mert állandóan szídják a romákat egyesek. Hogy igy "india úgy india"


És azt nem tudom hogy miért kell ennyire lenézni a romákat! Mivel ugyan olyan emberek vagyunk, leszámítva azokat az embereket akik le vannak maradva a társadalommal és akik nem tudnak beilleszkedni az emberi társadalomba!


Az a baj hogy egy kalap alá veszik a romákat. Ha lop vagy csal egy roma, vagy esetlek olyan körülmények között él hogy se viz, villany, stb, akkor az egész roma ilyen.


Ez esetben akkor a magyarokat is lehetne szídni egy arányban. Mert ők kösztük is van ilyet emberek.


Szóval véleményem szerint, inkább össze kéne tartani a romáknak és a magyaroknak. Hisz egy romának is meglehet a szakmája, diplomája, egyeteme, úgy szintén mint egy magyarnak.

2013. júl. 12. 07:43
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Tán mrt egy tőri kőnyvet ne olvastak ell se más tankőnyvet . Látszik a kérdésedből.
2013. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Mi látszik a kérdésemből? Nézz már magadba! És utána ítélj. És ha nem tetszik valami akkor el lehet fáradni!
2013. júl. 12. 10:12
 19/24 A kérdező kommentje:
És először tanulj meg írni! Te meg a nyelvtan és az irodalom könyvet nem tanulmányoztad át!!!
2013. júl. 12. 10:13
 20/24 anonim ***** válasza:
74%

" n Indiából származom, és azért tettem fel

kérdésemet, mert állandóan szídják a romákat

egyesek. Hogy igy "india úgy india"

És azt nem tudom hogy miért kell ennyire

lenézni a romákat! Mivel ugyan olyan

emberek vagyunk, leszámítva azokat az

embereket akik le vannak maradva a

társadalommal és akik nem tudnak

beilleszkedni az emberi társadalomba!

Az a baj hogy egy kalap alá veszik a romákat.

Ha lop vagy csal egy roma, vagy esetlek olyan

körülmények között él hogy se viz, villany,

stb, akkor az egész roma ilyen."


Akkor ne itt pofázz, hanem menj segíteni a társaidon te szerencsétlen, hogy ne ilyen véleménnyel legyünk rólatok!


Ha meg egy senki provokátor vagy akkor költözz kôzéjük! :)

2013. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!