Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar gazdaság kontraproduk...

A magyar gazdaság kontraproduktív pályán mozog?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdés értelmetlen, ráadásul sejtem, ki tette fel (nyilván az építész jobbikos pártpropagandista), és emiatt különösen értelmetlen rá válaszolni. Észre kellene venni, hogy ez egy kérdésfeltevő-oldal, nem a jobbik reklámfelülete.
2009. okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

„A kérdés értelmetlen, ráadásul sejtem, ki tette fel”


Miért értelmetlen a kérdés?

Hiszen bármilyen intézkedést hogy a mai kormány az ellentétes hatást vált ki!

Az a célja hogy fiskálisan kiigazítsa az ország egyensúlyát, csak nem számol a bevételek csökkenésével, illetve csak a kiadási oldal csökkentését veszi alapul! Te hogy neveznéd azt amikor a kívánt hatást megcélzó intézkedések pontosan az ellenkezőjét érik el?

A másik része a válaszomnak, ami már a személyemet érinti!

Az hogy te értelmetlennek találod az talán egy vélemény és nem engem, hanem téged jellemez.

Persze azt is észre kellene venned, hogy mivel ez egy kérdésfeltevő-oldal te is feltehetsz kérdéseket, sőt bárki pártállástól független. Az hogy más nem tesz fel arról én nem tehetek. Azt sem értem hogy mi volt ebben a kérdésben a Jobbikos értékelméletű vagy propaganda hatás?

Tegnap sok szabadidőm volt és sok kérdést tettem fel, és soknak semmi köze nincs a Jobbikhoz!

Igazi balosok, mi a véleményetek erről az oldalról?

Mit tudtok arról a 600 milliárdról, amit az IMF a magyar KKv-nak szánt a likviditás megőrzése érdekében?

Feltudnál sorolni néhány területet, ami kitörési pontot jelenthetne az országnak gazdaságilag?

Miért nézitek a Jobbikosokat hülyének? Mi az, ami lehetetlen, nem megvalósítható a programból?

Talán ez utóbbi, amiben a Jobbik benne volt, és ez is csak, azért mert egyszerűen lehülyézitek azt aki nemért veletek egyet. Ez rám épp nem vonatkozik, mert nekem tiszta az ideológiám és pontosan tudom hogy mi miatt szavazok a Jobbikra, nem vagyok elvakult, és ahogy a példa illusztrálja elég kellemetlenül kérdezek és válaszolok. Soha nem szoktam durva lenni amíg velem nem azok, és szeretek vitatkozni is amíg nem a „ csak mert „ demagógiákat kapom, amivel nem lehet mit kezdeni. Sokszor hallom hogy a Jobbiknak nincs programja - küldök linket, megvalósíthatatlan - megkérdezem mi is ami megvalósíthatatlan, írd be a szöveget vagy linkelj be, ekkor soha nem a link jön, hanem demagógiák a „csak” műfajból!

Szépen kérlek, ne akarj már leszabályozni, eldönteni, hogy én mit csináljak, degradálni alaptalanul, és véleményt alkotni a többség nevében, mert nem biztos hogy te vagy a többség.

Te valami liberális felfogású ember lehetsz, amivel nekem semmi bajom, nekem a neoliberálisokkal van a bajom, ha vitázni akarsz írj, ha személyeskedni akkor legközelebb nagyon csúnyán leosztalak!

2009. okt. 20. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:

"Te valami liberális felfogású ember lehetsz"


Ezen fél órát röhögtem. Nyár óta van egy üveg pezsgőm arra, ha 2010-ben nem jut be az SZDSZ a parlamentbe. Tudom, neked mindenki liberális, aki nem jobbiknyik, dehát te valószínűleg elmekórtani eset vagy, úgyhogy megengedhetők neked az efféle képzelgések.

2009. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!