Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nahát, Bajnai banda még több...

Nahát, Bajnai banda még több jogot ígért Miskolcon a rejtett erőforrásoknak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=x8yK_EXYct0&feature=player_em..

http://www.youtube.com/watch?v=b7ISW92JkNM&feature=player_em..


Mennyi provokáció...

Remélem lesz tüntetés szervezve ez ellen és többet nem lesz ilyen rendezvény

Színtiszta provokáció.


Így is többlet jogaik vannak.


Ellehet képzelni, hogy mi lenne ha a Bajnai banda jutna hatalomra.


Ingyen víz meg villany nekik?Normálisak ezek?



#erőforrás #Bajnai #cigányimádat #romaimádat
2013. júl. 17. 14:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
a buta emberektől lehet a legkönnyebben szavazatot kicsikarni olcsó ígéretekkel.
2013. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Eddig voltam Együttös.
2013. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igen, a cigányság egy dinamikusan növekvő szavazótábor, mindenféle valótlan ígéretre voksolnak, vagy elég nekik egy csomag virsli meg 2 deci pálinka a szavazatért.


És természetesen ezt mi fogjuk megszívni,mert , hogy megmaradjon a cigány szavazónak, ahhoz pozitívan kell diszkriminálni meg többlet jogokat adni nekik.

2013. júl. 17. 14:38
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Milyen többlet jogok?

A BTK-ban van külön kitétel, hogy "amennyiben cigány az illető..."?


Kétlem.

Az, hogy sok esetben másként bánnak velük már más kérdés.

2013. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A többlet jogokat átvitt értelemben szoktuk érteni , tehát papíron egyenlőek, de a valóságban nem.
2013. júl. 17. 14:48
 6/21 ConnectCare ***** válasza:
68%

Nah ezzel a válaszommal sem leszek népszerűbb...


Azt várni lehetett, hogy egy növekvő népességű csoport, akivel ráadásul folyamatosan foglalkozik a többség ilyen-olyan szinten előbb-utóbb pártot alapít. Sőt azt is le merem írni, hogy idővel, ha még többen lesznek és országos szinten fog menni ez, akár a jövőben választást is nyerhetnek. Hiszen miért ne? Ha elég cigány embert tudnak majd rávenni, hogy elmenjen szavazni, többet, mint más pártok, akkor Magyarországnak cigány vezetése lesz. A szelet lehetne esetleg ennek a pártnak a vitorlájából kifogni. Azonban amíg főleg a Jobbik nem egy valódi megoldással jön elő, hanem csak a retorikájával tölti széllel a Cigánypárt vitorláját, addig pont, hogy a Cigánypárt fog erősödni.


Miről van a 2. videóban szó? Mit akarnak? Esélyegyenlőséget, egyenlő elbánást, helyet a valódi munkaerőpiacon, iskolázottságot, rendes lakhatási körülményeket stb.. Igazából ezeket várnánk el tőlük mi is. Azonban el kell gondolkoznunk rajta, hogy ezeket mi valóban úgy biztosítjuk-e nekik, ahogy gondoljuk, hogy biztosítjuk. Valóban egyenlőség van-e az oktatásban? Valóban adunk-e a cigányoknak (feltéve, ha megvan a rendes végzettségük) rendes munkát? Én azt mondom, hogy nem. Ha ma egy vállalkozót felhív valaki, hogy cigány, de diplomás és dolgozni akar, el fogják jó eséllyel küldeni, nem veszik fel.


Nem mondom, hogy ez alaptalan és semmi előzménye nincs az ellenérzéseknek a cigányokkal szemben. De már most tisztán látszik, hogy az ellenségeskedéssel a vesztünkbe futunk. Nem-e lenne végre értelmesebb valóban emberszámba venni őket és ha valóban dolgozni, tanulni akarnak, akkor hagyni őket. Ha nem ezt teszik, akkor számon kérhetnénk rajtuk, de lenne is kin, hiszen az itt felszólaló embereket be lehetne vonni a munkába. Akkor mondhatnánk, hogy mi megadtunk nektek mindent, szavatok nem lehet, de sz.r emberek vagytok, mert hazudtatok, nem is kell nektek munka meg iskola. De amíg ezt nem tesszük meg, csak erősödni fog az ellenségeskedés, nőni fog a Cigánypárt mi meg nézhetünk, hogy Orbán Viktort miért Kolompár Gerzson váltja.


A művészeti központtal is valahol igaza van. Igenis leszavaztuk úgy, hogy azt sem tudta az átlag miskolci, hogy miről van szó. Beszélhetett a Miskolci Egyetem Bölcsész kara, hogy szerintük hasznos lenne meg csak művészeti központ lenne, igenis cigányellenes indíttatásból leszavaztuk. Akkor kérdezem én, van-e alapunk meglepődni a videóban elhangzottakon? Van-e azoknak igazságalapja?


És főleg, jó-e az az út, amin a Jobbik akar járni? Mert be kell látni, hogy cigánymentes Magyarország már nem lesz. Millió feletti embertömeget nem lehet csak úgy eldugni. Egyedül asszimilálni lehet őket, vagy félelemben élni magyarként Magyarországon. Mert mint láttuk, nem dughatjuk el őket Kanadába.


Ingyen vizet meg villanyt meg senkinek sem adnék, függetlenül attól, hogy cigány vagy nem. Aki ilyennel haknizik politikusként még 2013-ban is, az olyan kommunista, mint egy ház.

2013. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Megértem amit mondasz 6.


De, így, ahogy ők próbálják őket asszimilálni, így nem lehet.

Ilyen módszerekkel még sehol nem sikerült és nem is fog.

2013. júl. 17. 15:00
 8/21 anonim ***** válasza:

"Ilyen módszerekkel még sehol nem sikerült és nem is fog."


Persze hogy nem, mivel még meg sem próbálták soha igazán.

ConnectCare jól összefoglalta.

2013. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom mi van veletek Miskolcon van cigány bőven, na most ha ez problémának minősül akkor nekem elhihetitek, hogy nem megoldható mert a kerületek többségében ott vannak ott laknak beasszimilálódva is népes csoportok, az Avas, meg Avas, ha itt valaki a manapság divatoló kifejezés "cigányprobléma" megoldását keresi az csak emberjogot sértő kitelepítésekkel lehetne megoldani, ami milliárdokba kerül, már ha nem akarják üresen hagyni bérházak tömkelegét.


Amúgy meg örülnék, ha nem fidesz lenne itt mert egyszerűen hihetetlen mennyire lefelé tart ez a város, mszp-s időkben ez nem így volt, most lehet nekem esni, de higgyétek el, ez így van, önkormányzati cégek azóta olyan csődöléssel vannak, 80% elbocsájtás is van esetenként nevetséges.

2013. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van több cigány ismerősöm is akik szakmunkások, dolgozik, és köszöni szépen jól megvan.

Az ilyen nyomornegyedeket próbálták már felszámolni ingyenes lakásokkal stb, mind ugyan olyan nyomortelep lett 10 éven belül. Az is érdekes hogy mennyire felhalmozódik a szemét az ilyen telepek környékén. Ezeket nem lehet úgy megoldani hogy adunk, adunk, adunk. Ehhez nekik is akarni kellene egy minimális szinten a változást. Az ingyen árammal, ingyen vízzel csak rontanának a helyzeten.

2013. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!