Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb vagy baloldali érzelmű vagy?

Jobb vagy baloldali érzelmű vagy?

Figyelt kérdés
Indokold is, hogy miért. Pártot nem kell írni.

2013. júl. 17. 21:59
1 2 3
 1/29 Komplikato ***** válasza:

Humanista technokrata vagyok. :D


Egyébként a politikai iránytű szerinti jobb és baloldal vagy az a katyvasz ami idehaza van azok HELYETT a kérdés tárgya? Itthon nem nagyon van párt ami csak érintőlegesen is közelében lenne az elképzeléseimnek ...

2013. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

mindkettő.

Ha a gazdagokat kell utálni, akkor baloldali.

ha az én fizetésemről van szó, akkor jobboldali.

2013. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Bal. Az indoklás nagyon egyszerű: Én a társadalomban rendelkező erőforrásokat a szegényekhez, a rászorulókhoz csoportosítanám, az ő életfeltételeiken próbálnék könnyíteni. Aki jobboldali, az meg a gazdagokat, a tehetőseket támogatná még jobban. Elvileg azért, mert azt szokták mondani, hogy ha a gazdagoknak jobban megy, abból több jut a szegényeknek is, de ez csak mese habbal, különösen a mai Magyarországon.
2013. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
30%

Jobboldali.


Azért mert ez tetszik, hogy nem igyekszik a társadalmi osztályok közötti különbséget betegesen csökkenteni , elfogadja a nagyobb különbségeket is.

A jobboldali érzelmű emberek nemzetben gondolkodnak ,támogatják a tradíciót , kultúrát , kultúra megőrzését,kultúra védelmét az idegen behatásoktól és nacionalista.

2013. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Azért mert tetszik, hogy nem igyekszenek a társadalmi osztályok közötti különbséget betegesen csökkenteni , elfogadják a nagyobb különbségeket is.
2013. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
39%
Jobboldali, mert konzervatív és egy kissé nacionalista vagyok!
2013. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
is-is. ez is, az is.
2013. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Ozmium42 ***** válasza:

Jobboldali vagyok, és nincs pártkötődésem.


Az indoklás igen nehéz. Háromszor futottam neki, de mind a háromszor elkalandoztam. Azt hiszem, nem adhatok mást, csak mi lényegem.

2013. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Meggyőződésem, hogy a jobb- és baloldalt csupán azért találták ki, hogy ugyanazt a rablóbandát lenyomják az emberek torkán egymás után többször. Lehet, hogy valamikor a középkori (vagy kora újkori?) Angliában volt jelentősége, de már évszázadok óta nincsen.
2013. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%
Jobboldali vagyok, mert a jobboldal támogatja a tradíciókat, családban gondolkodik, konzervatív (itt nem gazdaságpolitikára gondolok), és táplálja a nemzeti öntudatot.
2013. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!