Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vadai szerint az antiszemitizm...

Vadai szerint az antiszemitizmus el fogja pusztítani Magyarországot (from kuruc. Info). (? )

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire erős ma Magyarországon az antiszemitizmus? Miért vagyunk zsidóellenesek? Más országokban nem így van ez? Ha az ellehetetlenítő törvények ellen, vagy a szólásszabadságért állok ki az antiszemita? Meddig lehet még uszítani, ennyire biztonságban érzik magukat ezek az emberek?

2013. júl. 18. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

A magyarok nem zsidógyűlölők , nem is lehet antiszemitának nevezni őket.

Csak nagyon kevés magyar ténylegesen antiszemita.


Ellenszenv , nem kedvelés létezik a zsidók felé.

Viszont ezt önmaguknak köszönhetik a zsidók.



Több oka van ennek az ellenszenvnek:

A zsidók lehúzzák a magyar államot ,követelik a milliókat.

Ezt a pénz természetesen a magyar emberek adójából van.


Egy olyan dolog miatt követelnek kártérítést, pénzt amit nem a ma elő emberek követtek el.

Tehát a mai generációt büntetik, pedig semmi közünk a holokauszt eseményeihez.

Ez kollektív bűnössé nyilvánítás, megbélyegzés.


A legutóbb is 6 millió dollárnyi összeget kaptak, pár hete.


Vagy, emlékeztek amikor a MÁV-ot perelték?


Ilyen dolgok miatt nem szeretjük a zsidókat.



Ki szereti azokat akik megkárosítják az államát?

Az adócsalókat ,adókerülőket is megveti a társadalom mert lopják az adót , megkárosítják az államot, a zsidók ugyanezt csinálják,csak totál legálisan.


Nem azért nem szeretjük a zsidókat, mert körül vannak metélve, vagy mert kóserül vágják le a csirkét , hanem mert megkárosítják anyagilag a magyar államot.


Itt van még ez a bűntudatkeltés ,ez is rendkívül erkölcstelen és undorító dolog.

2013. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ozmium42 ***** válasza:
55%

Alapvetően mindenki antiszemita (vagyis annak van bélyegezve), aki nem ugyanazt gondolja a zsidókról, mint amit ők gondolnak saját magukról. A kritikát gyűlöletnek nevezik, ami a jellemtelen emberekre jellemző viselkedés. Átlátszó és szánalmas népség, legszívesebben lesz*rnám őket, ha nem éppen az én országomat tenném tönkre.


Egy dologra azért felhívnám a figyelmet: a szocializmus alatt nem volt sem Élet Menete, sem Holokauszt megemlékezések. A rendszerváltás után viszont hirtelen lecserélődött a kommunista kiáltvány Tórára, előkerült a polc mélyéről a kipa, és megtörtént ez a különös metamorfózis, ami csak félig ment végbe.


Hiszen ha teljesen végbement volna, és öntudatos, büszke zsidók lettek volna végeredményben, akkor alijáztak volna Izraelbe. Helyette ezek az emberek magyarnak is sz*rok, zsidónak is sz*rok, embernek is sz*rok, és a zsidóságukat pajzsként használják.


Miért van antiszemitizmus? Miattuk! Az ilyenek gerjesztik.

2013. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
ez is jelzi hogy a zsidók már sajátjuknak tekintik magyarországot, na a viccet félretéve, hazánkban valóban erős az antiszemitizmus(anticionizmus), talán az egyik legerősebb(hála az égnek) de ez mégis miért pusztítaná el az országot? Mitha a zsidók lennének a támpillérei az országnak
2013. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A MÁV-nak pl. mi köze az akkori esethez?Szerintem ők sem viccből vagy antiszemitizmusból szállították őket a tborokba.Sose értettem miért perelik a MÁV-ot.Én szüleim is mávosak és ezek szerint ők is antiszemiták?Én is az lennék.Ezt lehet örökölni?Nem értem.Különben is,életeket hol lehet pénzel kárpótolni.Ezek szerint nekik nem számít az élet,csak a pénz...
2013. júl. 18. 13:02
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Ezt most így logikailag nem igazán értem...

Miért pusztítaná el Magyarországot a zsidóellenesség?

2013. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Vadai akkora egy szemétláda, hogy az nem igaz, talán még a Lendvainál is irritálóbb egy malac. Szerintem ezt kb úgy értette,már amennyire tudok az ő torz elméjébe belelátni, hogy: "felrobbanok mert hiába rikácsolunk mint az SZDSZ, az antiszemitizmusról, cigánygyűlöletről, senki nem támogatja a kis DK-t és a beteg, deviáns eszméinket, na majd meglátjátok szemét magyarok, hogy el fogtok pusztulni amiért nem támogatjátok a beteg vadliberális elképzeléseinket, és még örülök is neki! Mert ha nem az van amit mi akarunk akkor inkább dögöljön meg mindenki!" Szerintem valahogy így érthette.
2013. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
kb..
2013. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dick Esmen ***** válasza:
Hülyeség,de tényleg aránytalanul nagy Magyarországon az antiszemitizmus sajnos,az ok pedig nem a zsidók úgy általában,"csak" egy szervezet:Mazsihisz.
2013. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem ,hogy az EU-n belül valamikor is lesz szélső jobboldali párt hatalom.


1999-ben mi is történt Ausztriával, az EU térdre kényszerítette, ránk is ez vár.

2013. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem, hanem más dolgok.

Nagyon remélem, hogy ez a bohócpárt alulról fogja szagolni a bejutási küszöböt! :)

2013. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!