Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a kuruc info-s forrásokat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 09:52
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
40%

Forrás?

Van ott olyan hír, amit nem az MTI-től kopipasztáznak, egy kicsit átpofozva a nyelvezetét?

2013. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
20%
mert sokan azt hiszik, hogy "náci, rasszista, antiszemita". lehet, hogy az, én nem tudom, de elgondolkodhatnának a libsik, hogy valaki miért lesz "rasszista és antiszemita". az meg nem náci, aki szereti a hazáját.
2013. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
65%

Mert nem tartják annyira hitelesnek.


Én ha látok valami érdekes cikket a kurucon ,akkor összehasonlítom más hírportálok cikkével is.

2013. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
20%

Mert állítólag nem hiteles.

Valójában az a bajuk, h leírja, hogy cigány volt az elkövető vagy zsidó.

2013. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, hogy két komment alatt el tudunk jutni a "jogos rasszizmus", meg a "liberálisoknak az a baja, hogy szeretem a hazámat". Hihetetlen milyen egytekervényű az agyad. De ezek szerinte te egyetértesz a külhoni magyarok napi szintű verésével, hiszen a szerbek is csak szeretik a hazájukat!?


Kérdező, a kuruc 90%-ban csak a magyarokat hergeli a cigányok ellen (a maradék 10%-ban azokat fényezi, akik élből utálják a cigányokat), ezáltal még messzebb kerülve a megoldástól. Sokat tesz az ország élhetetlenségéért, úgy hogy folyamatosan éket ver a két népcsoport közé. A gyűlölködésen kívül nem hagy teret más gondolatoknak. Ebből nehezen lesz élhető jövő.

2013. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
70%

Mert olyan szinten undorító a nyelvezete, hogy én annak az embert akinek ezt beveszi a gyomra a véleményét semmire nem tartom.


Aki ilyen alpári stílusban ír azt meg pláne nem.


Meg lehetne ezeket normálisan is fogalmazni, bár akkor az aljanép aki ezeket olvassa nem lenne vevő rá.

2013. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
43%
*azt az embert
2013. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
3%
Mer az náczi és akkor az nem jóóó.
2013. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
35%

"az meg nem náci, aki szereti a hazáját."


Hát a nácikat eléggé nácivá tette a hazaszeretet.

2013. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
34%

"Kérdező, a kuruc 90%-ban csak a magyarokat hergeli a cigányok ellen..."


Ja, mert a cigányok a viselkedésükkel és a tetteikkel nem hergelik eléggé a magyarokat már önmagában is... :D

2013. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!