Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják az emberek...

Mikor fogják az emberek belátni, hogy a Bajnai-féle párt csak a nevében és propagandájában baloldali és van az átlagemberek mellett?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%

Szavazzátok csak vissza Bajnait.


Majd néhányszor mondhatom, hogy "én megmondtam , én megmondtam".


A legveszélyesebb nem maga Bajnai Gordon, hanem akik a pártjában vannak.Pl:Juhász Péter.


Olyan, deja vu érzésem van, mintha a történelem ismételné önmagát.

Ez az MSZP-Együtt felállás annyira ismerős nekem.

Csak, nem pont olyan, mint jó néhány éve az MSZP-SZDSZ?


Totál ugyanaz, az Együtt ideológiailag , felfogásban 98 százalékban megegyezik az SZDSZ-el.

Az MSZP?Hát az meg maradt MSZP.


De, csináljátok csak, majd meglátjátok.

2013. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Dick Esmen ***** válasza:
Volt egy viszonylag sikeres 1 éve Bajnainak.Én emiatt(és csak is emiatt)megbízok benne.
2013. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Siker hitelből azért ne feledjük 1 év alatt 1400 milliárd megszorítás és 20 milliárd euró hitel. Ez bajnai mérlege Ez nem siker ez csőd!
2013. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pontosan.Még a mainál is gyengébb mutatói voltak a baloldali kormányok alatt a gazdaságnak,miközben hatalmas hitelből finanszíroztak mindent.Most legalább úgy működik a gazdaság,hogy saját erőnkre támaszkodunk közben.Nem kellenek többet a nemzetközi vérszívók uzsorahitelei!
2013. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!