Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki volt a III....

Szerintetek ki volt a III. Magyar Köztársaság legjobb miniszterelnöke?

Figyelt kérdés

Antall József, Boross Péter, Horn Gyula, Orbán Viktor, Medgyessy Péter, Gyurcsány Ferenc vagy Bajnai Gordon?

INDOKLÁST IS KÉREK!


2013. júl. 21. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyetlen jó sem akadt köztük.
2013. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Orbán, de csak az első kormánya, második nem...
2013. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Bajnai Gordon egyértelmű
2013. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
azért Bajnai Gordon, mert européer, nem arrogáns, nyugatos polgár szemléletű, végre hozzá mert nyúlni a jóléti túlköltekező szociáldemagóg államhoz, lefaragott a felesleges szociális kiadásokból, fenntartható pályára állította az országot, a 2008as államcsődből visszalendítette a növekedés felé és csökkenő pályára állította az államadósságot is az utolsó pár hónapjában, a forint stabil volt
2013. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Bajnai, mert Ő!!!
2013. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Pro Patria ***** válasza:
35%

Személyileg Antall József, akit a legjobban tisztelek.

Eredményekben pedig Orbán Viktor érte el a legtöbbet.

2013. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Egyiket sem csíptem, de talán Megyó tudott leginkább megállni a saját lábán - miniszterelnöksége előtt meg után is hívták bankokhoz dolgozni. A többiből nem nagyon nézném ki, hogy bárkitől is vezető pozíciót kapna a magánszektorban. Meg úgy alatta nem is voltak olyan nagy politikai blamák, viszonylag stabilan ment minden. Az túlzás, hogy eggyütt nevetgélt a jobb és bal oldal a szivárvány alatt, de úgy nagy általánosságban tisztább volt mindkét politikai oldal, mint ma. A 3/3-as ügy miatti lemondás kötelező érvényű volt, de azért gyanítom, ha ma derülne ki ez egy kormánypárti politikusról, kb. semmi nem történne.
2013. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Bajnai?


Ő úgy Európai hogy kiszolgálja az Európai nagytőke érdekeit, max! Ahogy fütyültek úgy táncolt, de semmit nem csinált valójában. Az nem válságkezelés hogy mindenki megcibálok fűnyíróelv szerűen. A sok szocialdarvinista barom meg a megszorítások. 23 éve csináljuk és semmi értelme nincs. Talán ideje lenne a magyar hozzáadott értékek kitermelését növelni és nem a bérrabszolgaság felé lépegetni. Na ilyet nem láttam Bajnai tarsolyában.

Ha nem elég a pénzed akkor mi a választásod? Többet és értékesebbet dolgozol, vagy éhen halsz esetleg megfagysz?

Mi eddig az éhenhalás felé haladtunk ami mára beigazoltan tévút.

2013. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
III. Magyar Köztársaság :xD
2013. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Bajnai volt aki gyorsan és szakszerűen kezelte a dolgokat

Medgyessy tök szimpi öregúr volt szerintem

Gyurcsány Fletó meg amúgy jó volt szerintem legalábbis ahol én lakok itt Fidesz alatt csak leépítések vannak /Miskolc/ szóval kb. ennyi

2013. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!