Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki nyer a 2014-es...

Szerintetek ki nyer a 2014-es választásokon?

Figyelt kérdés
Jobbik,LMP,MSZP vagy újra a Fidesz?

2013. júl. 21. 21:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

Fidesz.


Nincs reális alternatíva. Valószínűleg én nem megyek el szavazni, mert senkire nem szavaznék, max a kétfarkúra.

2013. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
A Fidesz, ez sztem nyilvánvaló.
2013. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Fidesz valszleg ezért én is próbálom kitanulni magam az országból már egyetem alatt olyan átlagok produkálok most ősztől meg írom a pályázatokat, mert ami itt megy..Mindig is szerettem volna közelről látni egy államcsődöt.

De lehet, hogy ez most egy kicsit túl közel lesz...

2013. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Bármennyire is utálom a Fideszt azért lássuk be van valami haszna is: kihúznak az életképtelenek az országból. :)
2013. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
hogy ki nyer szinte már mindegy is, a vesztesek viszont pontosan megnevezhető csoport, az egyszerű emberek....
2013. júl. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb nem csak az életképtelenek fognak kihúzni, hanem mások is. Amúgy attól mert még van valakinek munkahelye, nem azt jelenti, hogy milyen fantasztikusan életképes, hanem jó ismerősei voltak. Majd ezek az impotens apuci kedvencei, jó helyre beültetett kisfiúk fognak itt maradni, a munkások meg kimennek (miért ne mennének jobb pénzért), akkor meglátjuk, mi lesz... de semmi jó.


Ha nincs munkád, néha azt jelenti, hogy nincsenek jó ismerőseid...


Na a kérdésre válaszolva remélem a Jobbik nyer, én biztos rájuk szavazok. Elég volt az idegenek és nem magyarok preferálásából. Az EU-ból nem lenne jó kilépni, de csak mert nincs más, amúgy egyet értek a Jobbikkal.

2013. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát remélem azért figyelik az eseményeket az emberek és nem szavaznak a Fideszre. De a Fidesz még mindig jobb mint az MSZP. A legjobb lenne ha a Jobbik nyerne, utána LMP és utána Fidesz. Persze ez csak egy álom, az emberek nagy része megint a Fideszre szavaz mert Mo jobban teljesít, vagy épp az MSZP-re megint mert na a Fidesz nem jó akkó legyen az MSZP...
2013. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom és szerintem nem is lehet előre tudni. Nagyon sokan el sem fognak menni a választásokra. Vagy azért mert már külföldön élik világukat (az életképtelenek.... már miért lennének azok?), vagy pedig azért, mert kiábrándultak az egész csürhe bandából.


Személy szerint nekem a szüleim mindig a Fideszre szavaztak, kivéve legutóbb, amikor velem egyetemben a Jobbikra. Most viszont egyikünk sem fog elmenni. Nincs értelme.


Fidesz: rossznak bizonyult, a helyzethez képes akkor is lehetett volna sokkal jobban kormányozni ezt a koszfészket, és nem kéne minden hétre legalább egy botrány


A Jobbik: komolytalan és nevetséges sőt, családi vállalkozásnak tekinteném, örülhetnek, ha bejutnak legközelebb a parlamentbe


Az MSZP.... ugyanmár


Az LMP pedig még-még szimpatikus is lenne, csak attól félek, hogy ők sem jobbak a többinél.


A többi párt, amiket nem említettél, azok pedig megint csak az élükön álló emberek miatt hiteltelenek. Azok már bebizonyították hellyel közzel, hogy alkalmatlanok a kormányzásra, nem kell nekik több lehetőséget adni.


Előre is köszönöm a lepontozásokat.

2013. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem 90%, hogy a fidesz fog nyerni és szerintem az is biztos, hogy nem lesz még egy 2/3. És nem azért fog nyerni a fidesz, mert olyan sokan elégedettek vele, hanem:

1. A baloldal megosztott és töketlen, egymás elől veszik el a szavazatokat és nem a fidesztől

2. Az emberek nehezen találnának jobb pártot, mint a fidesz, ezért "ha nincs ló, jó a szamár" alapon tovább fogják támogatni.

Egyébként én sem tudom, hogy melyik pártra fogok szavazni.

Mszp: 8 év alatt bizonyítottak, rájuk biztos nem

Fidesz: Nekik elég volt 3 év bizonyítás, rájuk sem

Lmp: Komolytalan párt, a parlamentbe se fognak bejutni

Jobbik: Ez lenne a legutolsó párt amire voksolnék. Nehéz elképzelni, hogy van olyan normális ember, aki szavazna egy olyan pártra, amelyik ki akarja vezetni Mo.-t az Eu-ból. Akkor lenne csak káosz...

Együtt2014: Ezzel a párttal szimpatizálok legjobban, de majd meglátjuk, hogy megérdemlik e a szavatomat...

2013. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
62%

18 " Személy szerint nekem a szüleim mindig a Fideszre szavaztak, kivéve legutóbb, amikor velem egyetemben a Jobbikra. Most viszont egyikünk sem fog elmenni. Nincs értelme.A Jobbik: komolytalan és nevetséges sőt, családi vállalkozásnak tekinteném, örülhetnek, ha bejutnak legközelebb a parlamentbe"

Mitől lett számodra komolytalan ha 2010-ben rájuk szavaztatok:? most meg az LMP a szimpatikus a kettő tűz és víz hogy lehet 3 év alatt ennyit változni?? sehogy 2010-ben is lmp vagy szdsz szavazó voltál


19"Jobbik: Ez lenne a legutolsó párt amire voksolnék. Nehéz elképzelni, hogy van olyan normális ember, aki szavazna egy olyan pártra, amelyik ki akarja vezetni Mo.-t az Eu-ból. Akkor lenne csak káosz"


Mitől lenne káosz? nem a jobbik vezetné ki hanem népszavazást tartanának róla de előtte felmérést végeznének hogy menyi kárt vagy hasznot hozott az eu.


Próbáljatok meg logikusan gondolkozni olvasni a sorok között ne tv ből informálódjatok.

Használjátok az internetet az alternatív médiát vilaghelyzete.com [link] [link] [link] [link]

És össze fog nektek is állni a kép.


Én egyedül a Jobbikban bízom remélem nem fogok csalódni.

2013. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!