Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki nyer a 2014-es...

Szerintetek ki nyer a 2014-es választásokon?

Figyelt kérdés
Jobbik,LMP,MSZP vagy újra a Fidesz?

2013. júl. 21. 21:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

# 20:

Pontosan ahogy mondod, alternatív médiát kell olvasni; és mondjuk nem Jobbikos lakájmédiát.


Hogy miért csalódtam bennük? Azért, mert a választások előtt is nagy Jobbikos voltam. 2006-ban és utána is én ott voltam a tüntetéseken, höbörögtem.


Aztán bekerültek, leépítették a gárdát; maszatoltak Szegedi Csanád ügyben (akinek a tesója, Szegedi Márton még mindig bent csücsül a pártban); állandóan rátelepszenek civil kezdeményezésekre, pont úgy mint a többi nagyobb és régebbi párt (pl cigánysátor elleni tiltakozás); egyszerűen magukra hagyták az embereket. Megkérdezel bármilyen nem szemellenzős Jobbikost, elmondhatja, hogy belső harcok marcangolják a pártot. Ráadásul akárhogy is kozmetikáznak, rekordmélységbe süllyedt a Jobbik támogatottsága. Legalábbis erről árulkodnak a lakossági fórumok.


Sugallatod ellenére, ugyan zsidó vagyok, mégsem szavaztam az SZDSZ-re soha és nem is azért szavaznék az LMP-re. Inkább csak azért, mert még mindig ők a leghitelesebbek. 5%-kal te sem lennél képes többre, mint ők.


De, hogy megkönnyebbülj, nem megyek szavazni, mert magasról teszek az egész választásra, mert érdemi változás úgy sem fog történni.

2013. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!